حرکت جنین زیر ناف در 23 هفته

سلام من دارم 23 هفته رو پر میکنم بچه اولمم هست از اول بارداریم به خاطر هماتوم بعدشم به خاطر جفت پایینم استراحت مطلقم و اکثرا دراز میکشمو زیرپام بالش میذارم و زیاد نمیشینم ولی نمیدونم چرا جنین فقط پایین نافم تکون میخوره و بالاتر نمیاد حتی گاهی تو واژنم میزنه. این خطرناک نیست بنظرتون؟ از چند هفته میاد بالای ناف و پهلوها؟ وزنم51 قدمم 170و شکمم خیلی کوچیکه.تو آنومالی سرویکسم 33بود و جنین با پا بود

1 Likes

س منم تا ماه هفتم تقریبا زیر نافم و واژنم تکون میخورد طبیعیه چیز نگران کننده ای نیست خواهر

ممنون عزیزم ان شاالله واسه هممون بخیر بگذره

بچت پسره

انشاالله

نه دختره.چطور؟

اخه معمولا تکونای پسر زیرناف پایین شکم ولیدختراکثریت پایینه

من تاماه هفتم همش پایین شکم تکون میخورد بچم هم پسره

میگم پسرهمینجوریه تکوناش منم بچم پسره همش همونجاس یابه مثانه میزنه مثل حباب انگارمیترکه هرچنددقیقه یه چیزی تومثانه ولگن :joy::joy:

خدا بچه هامونو حفظ کنه ایشالا

1 Likes

منم اینجوربودم دخترم تا ماه هفت تکوناش پایین بود بعد حرکات چرخشی روداشت

من فکر کردم فقط تکونای دختر اینجوریه

نه برعکس پسراینجوری دخترمعمولا دورناف بالای ناف یا بیشترلگدمیزنه به پهلوی چپ من بچم پسره میگم الانکه پاش یاازواژنم یاباسنم بزنه بیرون:joy::joy::joy:

ولی تکون خوردناشون هم ی جور خوشیه برامون :smiley:

1 Likes

آخه پایین تکون خوردنی دردم میاد . میاد گوشه چپ بالای واژنم تکون میخوره .انگار با مته دارن سوراخ میکنن

نگران واژنتون نباشید، محکمه چیزیش نمیشه،،همون بهتر ک تکون بخوره خوشحال باشین وخداروشکر کنین :smiley:

ممنون عزیزم چشم:two_hearts::two_hearts:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.