حرکت جنین در چند هفته

سلام خانم حکیمی من هفته ۱۸ بارداری هستم صبح ک از خواب بیدار میشم دست میزارم رو شکمم جنین همش سمت راستمه البته شکمم از قبل چاق بود الان شکمم زیاد بالا نیومده تکون خوردناش حس نمیکنم

سلام عزیزم
طبیعیه نگران نباشید تا هفته 24 فرصت دارید

یکشنبه نوبت سونوگرافی آنومالی دارم ولی خیلی استرس دارم همش فکر میکنم نکنه خدای نکرده رشدش متوقف شده باشه

عزیزم نگران نباش چیزشیرین بخور،یابعدناهاربه پهلوچپ درازبکش ببین حس میکنی یانه،یایکم شکمت وتکون بده ببین ضربه میزنه یانه،اماچون میگی شکمت ازاول بزرگ بودوچربی داره ممکنه زودحس نکنی جای نگرانی نداره

نی نی منک از 19 هفتگی تکوناش و حس کردم.فقط م باید ب پشت دراز بکشم تا حس کنم تکوناشو خیلیم وروجکه. نگران نباش عزیزم ایشالله زودی توام تکون خوردناشو حس میکنی. خیلی حس خوبیه دو برابر عاشق میشی

دلم میخواد زودتر تکوناش حس کنم خیلی استرس دارم خصوصا استرس فردا واسه سونوگرافی آنومالی.بهش فک میکنم تپش قلب میگیرم

عزیزم استرس نداشته باش واسه نی نی ت بده

من چون سه ماه اول بارداری نمیدونستم ک باردارم چیزی رو رعایت نکردم الان استرس اینو دارم ک خدای نکرده فردا دکتر بگه مشکلی داره

1 Likes

نه عزیزم اصلابهش فکرنکن فدات

تواین ماه نرفتین صداقلبش وبشنوین؟

فدا شب این موقع خوشحالی خودمو شوهرمو ببینم دیگه هیچی نمیخوام اصلا بفکر جنسیتش نیستیم

1 Likes

عزیزمممم انشاالله میبینی خاله قربووونش

صدا قلبش شنیدم آنومالی خب برا بیماری ها و ناهنجاری ها مادر زادیه.من سه ماه اول قرص اسید فولیک نخوردم نگران اینم

1 Likes

فداتبشم خاله ی مهربون

1 Likes

نه عزیزم پس خیالت راحت هیچی نیست به چیزای خوب فکرکن

خدانکنه عزیزم

توکل بخدا از الان تا فردا صبح اندازه یکسال برا من میگذره

1 Likes

انشاالله که خیره،قرآن بخون صلوات بفرس برافرداهم هزارتاصلوات نذرکن

دقیقا همین کارو کردم.خدا خودش سوپرایزم کرده با این هدیه انشاءالله ک هدیش سالم باشه

1 Likes

من روزای بدی وگذروندم دورازجونت،حالاهربارمیرم سونوتسبیحم وباخودم میبرم تانوبتم بشه صدتاآیه الکرسی میخونم خداهم کمکم کرده

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.