حرکت جنین در دوران بارداری

یه سوال داشتم،از کی حرکت جنین رو متوجه شدید،من الان دوازده هفته ام،قبلا یه چیزایی سمت راست حس میکردم الان چند روزه هیچی حس نمیکنم یا خیلی جزیی،طبیعیه یا برم پیش دکتر

1 Likes

جواب بدین دیگه،کجایین😐

فکرنمیکنم از۱۲ هفته مشخص بشی شاید نبض شکمته منم اینجوری بودم ولی فهمیدم این نبض شکمه و خون رسانی به جفته
من الان ۱۶ هفتمه هیچی حس نمیکنم

1 Likes

من از ١٦ هفتگى حس كردم
شما اگه بارداري دومته زودتر حس ميكنى عزيزم
اگه جفت خلفي باشه هم زودتر
برامن قدامي بود از ١٦ متوجه شدم

2 Likes

جفتت چه مدله ؟ قدامي يا خلفي ؟؟

1 Likes

نه بارداری اولمه
ولی من شنیدم میگن دختر زودترحس میشه

1 Likes

توی غربالگری قدامی بود پری روز سونو دادم نوشته بود خلفی

1 Likes

عه چه جالب جاش عوض شده
من ازاول قدامى بود الانم قدامي جاش عوض نشده
پس كم كم بايد منتظر تكوناش باشي خلفي زودتر حس ميشه

1 Likes

نمیدونم به پهلو که میخوابیدم یه چیزایی مثل نبض میزد مخصوصا امروز صبح،پس برای جفته

1 Likes

انشالله :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

عزیزم در افراد مختلف متفاوته ولی معمولا از هفته 18 حرکات جنین احساس میشه که اونم در حد خیلی کمه مثل نبض میمونه تا هفته 24 فرصت دارید که حرکات رو احساس کنید نگران نباشید

1 Likes

منم تو12هفته یه چیزایی حس میکردم اما اون حرکت جنین که نیست خیلی کوچولویه اخه از16هفته کاملا متوجه میشی 20هفته قشنگ لگد میزنه این اخرهام تا قبلاز37هفته کشتی میگیره باهات … :joy::joy::joy::joy: منم دخترداشتم…فک نمیکنم نیازبه دکتر باشه چون شماکه مدام حرکاتشو حس نمیکنی شاید چن روزی سرت شلوغه قشنگ دقت نکردی…انشالله که خیره

2 Likes

عزیزم فعلا زوده برای حرکت جنین اصولا از،هفته بیست به بعد متوجه میشی. قبلش شاید احساس کنی ی چیزی شبیه ضربان قلب میزنه

1 Likes

عزیزم امکان اش هسته بچه باشه چون خیلی کوچولو هنوز بخاطره همین درست معلوم نمیشه بازی میکنه مثل نبض میزنه ولی من ۱۳ هفته حس اش کردم مثل نبض همیشه همه نمیزد بعدازچندروزی بازدستم که میزاشتم احساس اش میکردم دیگه هرچه هفته ام بالاتر رفته بیشتر متوجه اش شدم شما هم نگران نباشین چون خیلی کوچولو بخاطره همین استرس هم ازت دور کن

1 Likes

مرسی دوستای گلم همش استرس داشتم بی خیال میشم تا برم برای غربالگری😊

1 Likes

چطور متوجه میشی جفتت چیه

منم ۱۶ هفته ام هست هنوز چیزی حس نکردم .الان برای شما که خیلی زوده.

1 Likes

بستگی به جفت بدن طرف داره عزیزم

توسونوگرافی نوع جفتت رو مشخص میکنه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.