حرکت اسپرم

سلام خواهرا و خانم حکیمی عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشه🌹
شوهرم دو روز پیش آز اسپرم داد و همه چیش نرماله فقط activity اسپرمش نوشته ۴۰٪
بنطرتون این اندازه اسپرم فعال خوبه برای بارداری؟
ما الان ۴-۵ ماهه اقدام میکنیم ولی نتیجه نگرفتیم
خودم داروی تحریک تخمک گذاری استفاده میکنم هر ماه هم فولیکول غالب دارم ولی متاسفانه تا الان بارداری صورت نگرفته
از طرفی تو نت نوشته اگه حرکت اسپرم کند باشه در صورت بارداری هم احتمال سقط زیاده
بنظرتون ۴۰ درصد حرکت اسپرم چطوره؟؟
ترو خدا راهنماییم کنین
من رفتم دکتر اون گفت مشکل خاصی نیست و یکم ویتامین براش نوشت، ولی خودم میترسم اقدام کنم، از سقط خیلی میترسم

سلام عزیزم بنظرم فعالیت اسپرمشون پایینه ب اندازه قوی نیست تامیتونید خوراکی های گرم بهش بدید، پیاز خرما موز کره و عسل محلی و عرق کاسنی واقعا معجزه میکنه کاسنی

2 Likes

سلام عزیزم
ممنونم :rose:
بله یه مقدار کمه حرکت اسپرمشون اما همون طور که دکتر فرمودن مشکل خاصی نیست و با ویتامین حل میشه
اصلا به سقط فکر نکنید، استرس بدترین چیزه هم برای باردار شدن هم توی بارداری. آرامش داشته باشید، ورزش منظم انجام بدید، تغذیه سالم و خواب کافی داشته باشید انشالا به زودی نتیجه می گیرید

1 Likes

ممنونم از جوابتون عزیزان :rose::rose::rose::rose::rose::heart::heart::heart::heart:

2 Likes

خواهش می کنم :cherry_blossom::cherry_blossom:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.