حرکات کم جنین در ۳۴ هفته ۶ روزم

سلام بچه ها خوبین من از امروز که بیدار شدم از خواب احساس میکنم حرکت هایی بچه ام خیلی کمتر شد از بقیه روزها نمیدونم چرا میشه کمکم کنید هرکسی که هفته اش بیشتر از من بدونم دلیلش چیه آخر هفته ست دکترم هم جواب تلفن نمیده خیلی نگرانم

1 Likes

لطفا کمکم کنید خانم ها

تا بچه ها بیان:
شنیدم هفته های آخر جای بچه کم میشه حرکت هاش هم کم میشه. حالا نرمالش چقده رو باید بیان بگن.

ممنون عزیزم باشه فدات منتظرم

1 Likes

:cherry_blossom:

عزیزم حرکت بچه خیلی مهمه خب برو اون بیمارستانی که دکترت باهاش قرارداد داره یه ان اس تی بده ببین وضعیت بچه چطوره توتا بمونی دکترت بیاد که معلوم نیس اوضاع چطور میشه !

1 Likes

گلم حرکت میکنه ولی خیلی احساس میکنم سنگین ولی باز خداروشکر الان که چیز شیرینی خوردم حرکت هاش حس کردم الحمدالله بازم شکرخدا

1 Likes

اگه تا فردا بازم کند شد حتما برو بیمارستان

1 Likes

سلام عزيزم غذا يا چيز شيرين خوردي به پهلوي چپ بخابي ببيني چطوره تكونهاش
من وقتي چندساعت چيزي نميخورم تكونهاش كمن
توام تا جايي كه گفته بودي كم غذا ميخوري و بخاطر قندت مراعات ميكني عزيزم

1 Likes

يكي دوروز به تكونهاش دقت كن
اگه بعد غذا بيشتر بود بدون از كم غذاخوردنته اگه نه به دكترت زنگ بزن
نگران نباش
چيزي نيست عزيزم

2 Likes

باشه فدات حتما همین کار میکنم چون از چند نفر پرسیدم بهم گفتن بخاطره ماه هایی آخری اینجوری هستی میگین جاش تنگه بخاطره همین

اره خودم همین فکر میکنم ولی خداروشکر خرما خوردم تکون هاش احساس کردم الحمدالله حالا بهتر شد از صبح گلم صبح کمتر بود ولی حالا شکر خدا بهتر شد تکون هاش کامل حس میکنم دورش بگردم

1 Likes

ممنونم عزیزم که جوابم دادی گلم

1 Likes

خداروشكر
دختر نازت سالمو سرحاله
نگران نباش عزيزم :kissing_heart:

1 Likes

ممنون عزیزم زنده باشی فدات همچنین گل پسر خودتون سالم سلامت باشین عزیزم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

سلام عزیز اول نگران نباش بعد ی چیز شیرین بخور روبه ساعت به سمت چپ بخواب حزکاتش رو تویک ساعت بشمر اگر از ٤تابیشترباشه جای نگرانی نیست.اگرم دیدی کمتره بروبیمارستان تا چک کنن.اصلا نگران نباش بلوک زنان جمعه هام هم هست کاری به اول و احر هفته نداره.درضمن ماه اخر بچه بزرگتره امکانش هست خواب باشه یا جاش تنگه اصلا نگران نباش

2 Likes

عزیز ببخشید بااجازه عنوانت رو کوتاه کردم تا دوستان بهتربتونن کمکت کنن

ممنون گلم از راهنمایی تون تشکر

1 Likes

اشکال نداره فدات خوب کاری کردی

1 Likes

سلام دوستان عزیزم سال نو تون مبارک
من تازه عضو شدم و یه سوال داشتم ازتون

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.