حرکات جنین در هفته 24

سلام به همگی و خانم حکیمی.
من 24 هفته باردارم.
چند روز قبل حرکات بچه م رو خیلی خوب احساس میکردم.الان دو سه روزی هستش حرکاتش کم و ضعیف شده.یه مقدار هم تو خونه هم سرکار خسته شدم.
امروز نوبت داشتم تو بهداشت گفتن همه چی خوبه حتی صدای قلبش هم خوب بود.مشکلی نداشتم.

نگرانم خیلی میشه کمکم کنید.

دکترم تا 17 فروردین نیست برم پیشش.

1 Likes

اگه رفتی بهداشت صدا قلبشم شنیدن نگران نباش
ولی واسه اطمینان برا دل خودت یک چیز شیرین بخور به پهلوی چپ بخواب تاحرکاتشو حس کنی یا یکمی شکمتو تکوت بده تا حرکت کنه ولی همین استرس از تکون نخوردن جنین بیشتر خطر داره پس باید استرس ونگرانی ازخودت دور کنی.

2 Likes

تو این هفته ها تکوناش صغیفن زیاد حساس نشو اگه همه چی خوبه
معمولا باید از هفته ۲۸ به بعد هر روز تکونای بچتو چک کنی

1 Likes

بله صدای قلبشو شنیدم خیلی خوب و واضح بود و گفتن همه چی خوبه.
البته الانم تکون میخوره توی کل روز ولی مثل قبل محکم نیست ضربه هاش از این ناراحتم.

1 Likes

مرسی عزیزم.

1 Likes

عزیزم شماتو7ماهی نی نی داره بزرگ میشه مث سابق جا نداره کلی تکون بخوره صداقلبش خوبه خداروشکرنگران نباش

ناراحت نباش عزیزم مال منم همینطوره جاش که تنگ میشه نمیتونه درست تکون بخوره دیگه جاشو گشاد میکنه و شکم یکم بزرگتر بازم تکوناش زیاد میشه دوباره بعد چند مدت جاش دوباره تنگ میشه و تکونا کم بازم شکم بزرگتر و جاش درست و حرکاتش بیشتر . این همینطور ادامه داره من اولا ناراحت میشدم و میگفتم چرا کم شده تکوناش ولی الان فهمیدم .وقتی تکوناش کم میشه حس میکنم شکمم داره بزرگ میشه من هفته ۳۲ هستم

ایشالله به سلامتی عزیزم مرسی از راهنماییت عزیزم.

مرسی عزیز دلم.

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.