حرکات جنین در حالت بریچ

سونو انومالی مشخص کرد که وضعیت قرار گیری جنین من بریچ یا همون به پا هست
الان 27 هفته م از وقتی حرکتاشو حس میکنم در روز مثلا حداقل یکبار حس میکنم میزنه به مثانه م باید برم دسشویی، 24 هفته سونو رفتم برا وزنش، طول سرویکس هم پرسیدم نگفت چنده فقط گفت خوبه، بنظرتون طبیعیه این حرکت؟ همیشه هم اونجا نمیزنه، یوقتایی تو پهلو یا وسط شکم حس‌ش میکنم

اره عزیزم کاملا طبیعیه

1 Likes

میچرخه:star_struck:

1 Likes

ینی تا ماه آخر میچرخه یا کلا میچرخه که همه جا میزنه آخه هر 4 طرف میزنه :joy:

اینکه همه جا میزنه طبیعیه دستشه پاشع خب میزنع دیگه
اینکه تاماه اخر چرخ میخوره با سر میشع هم امکانش زیاده

1 Likes

باران وقتی تو شکمم بود بغل دست هرکی میشنستم میفهمید که داره میزنه
:joy::joy::joy::joy::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

آره هرازگاهی خیلی محکم میزنن :joy:

منم انومالی بریچ بود ولی سونو ۳۱ هفته ک رفتم سفالیک‌شده بود
خب نی نی کلا به همه طرف میچرخه ومیزنه نگران نباش واس من جدیدن توپهلوهام قایم میشه خیلی میزنه کنار جاده :joy::joy::joy:

تو روزی یه بار واس من طی ۲۴ساعت بالای ۱۰بار میرم گاهی هم ک هرچند ساعت میزنه تومثانم دائم باید برم سرویس :joy::joy:

آره حس میکنی الانه که بریزه :joy:

1 Likes

دقیقا من هرجا باشم باید اون لحظه ب سرعت باد خودمو به سرویس برسونم ک نریزه :laughing::laughing::laughing:

1 Likes

پسر من انگار تاتا تی تی میکنه رو مثانه م :rofl:

1 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::joy:بهش میگم‌صبر کن دنیا بیای انگشت های کوچولوت میخورم

1 Likes

ای جانم :heart_eyes::joy:

1 Likes

طبیعیه.پسر من کلا به مثانه ام میزنه‌.ربطی ب طول سرویکس نداره عزیزم

1 Likes

ممنون عزیزم فکر میکردم پایینه که اینجوریه

نه گلم .نی نی من که الان تو هفته ۳۲ ام کلا پایینه از اولشم همش پایین بود.

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 2 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.