حرکات بچم، میشه بیایید لطفا

سلام دوستان خوبید
میگم من 35 هفتم امروز احساس میکنم حرکات بچم کمتر شده
رفتم صدای قلبشو گوش دادم خوب بود خداروشکر
ولی از چی میتونه باشه چیکا کنم
چون یکم سرما خوردم گلودرد داشتم یه شربت گرفتم خاب آور نوشته روش ینی میتونه از همون باشه و بچمم بخابه هی
تکون میخوره ها ولی انگار مث قبل نیس نمیدونم استرس گرفتم یکم:pleading_face:

4 Likes

سلام عزیزم اگه ضربان قلبش‌منظم اصلا نگران نباش هم جاش‌تنگ این روزا هم بقول خودت اثر اون داروعه ک میخوری ، استرس نده ب خودت این هفته ها اخر

3 Likes

والا تاالان بیخیال میگذروندم امروز ک رفتم بهداشت ماما استرس داد بهم:expressionless::unamused:

4 Likes

نه اصلا استرس راه نده ب جونت
الانم مث این مدت ک الحمدلله بسلامتی گذروندی طی کن بچه جالش خوبه فقط جاش تنگ شده یا یکم خوابش میاد فسقلی

2 Likes

الانم داره تکون میخوره ها ولی هی فشار میده نمیدونم چرا استرس گرفتم حساس شدم

2 Likes

دیگه ماهای اخر جاش تنگه نمیتونه عین قبل تکون بخوره ک :smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

انشالله که از همین باشه عزیزم چ بدونم این ماما ترسوند منو

2 Likes

چی گفت

2 Likes

گف اصن حرکات بچتو میشماری گفتم ن والا همینک تکون می‌خورد خیالم راحت بود
گف دقت کن بهش اگ کم شد فلان کن اگ اینجوری شد فلان جا برو حتما از این حرفا:unamused:

3 Likes

من به ماماهایی ک مطب دارنم اعتمادی ندارم چ برسه مامای بهداشت :joy:

2 Likes

تازه میخاس صدا قلبشو گوش کنه بهم گف چرا صدا نداره:neutral_face::neutral_face:یه استرسی بهم داد ک نگو آخرش یکی دیگ اومد گف خانوم دستگا کلا خرابه

1 Likes

:rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

والا خیلی بد بود کصخول میخاس منو بکشه:expressionless::joy:

1 Likes

نبابا هیچی نیست اینجوری نکن
استرس خوب نیست واسه اون بچه هم گناه داره
تکون ریزهم بخوره کافیه

1 Likes

مرسی عزیزم یکم خیالم راحت شد

والا:joy:

1 Likes

عزیزم من اصلا حرف مامارو قبول ندارم ولی با این یدونه موافقم من سر دخترم ک باردار بودم هفته قبلش کالرداپلر دادم همه چیز اوکی بود ولی هفته بعدش دیدم تکوناش کم‌شده به دکترم گفتم گفت اگه از لحاظ هزینه واست مشکلی نیست دوباره کالر داپلر بده رفتم و گفت iugr هست و خونرسانی درست انجام نمیشه باید بری دکتر فلوشیپ تایید کنه چون هفته زایمان به ۳۶ هفته نرسیده رفتم و ایشونم باز سونو کرد و نامه داد و گفت باید ختم بارداری بشه و دخترم ۳۴ هفته و با عجله بدنیا اومد
اینو نگفتم که استرس بگیری ولی حتما حواست به حرکات بچه باشه مخصوصا الان که ماههای آخر هستی بیشتر مراقبت از خودت و نی نیت بکن عزیزم

1 Likes

باشه عزیزم ممنون

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.