حرفای بامزه بچه‌هاتون🤓💬

سلام دوستان بیاین حرفای بامزه‌بچه‌هامونو‌بگیم.
من‌ خودم‌چندتاشو میگم.
دیشب‌دم افطار دخترم‌ب باباش گف چرا‌چیزی‌نمیخوری شوهرم گف اخه روزه ام.گف بابا الان که شبه.باید شبه باشی:rofl::rofl:
یک دفعه‌ خیلی اذیت میکرد‌بهش گفتم به خدا میگم دیگه اذیتم نکنی‌‌گف خداخوابه صداتو نمیشووه(نمیشنوه رو اینطوری میگه:joy:)
یکسری خیلی پیله‌ میکرد برادر میخوام.گف چرا برادر ندارم گفتم خدابهت خواهر داده خب‌. گف بزرگ شدم ازشکمم‌ برادر درمیارم میدم بهت:pleading_face:

خیلی چیزای بامزه ای میگه یادم‌رفته اکثرشو.
میخوام یادداشت کنم بزرگ شد بهش‌نشون بدم اگه انشااله زنده باشم تااون موقع:wink:

31 Likes

@M_ohamadmahdi97
@Parastooo
@Shadi
@Pamper
@Zrim77
@u884942
@anon45047233

6 Likes

ای جانم، بچه ها ر وباید قورت داد از بس شیرینن، صبر کن یادم بیاد، پسر منم خیلی شیرین زبونه، هر جا میره با حرف هاش خودشو تو دل مردم جا میکنه

5 Likes

دختر من پروردگار رو میگه پرورگدار مهربان…همچین قیافه میگیره و با یه لحن خاصی میگه…

وقتی ام یچیزی میخواد ازمون و میخواد قسم بده ‌فقط میگه بجووووون خودم
چشاشم یطوری میکنه…
تا اینجوری میکنه دیگه هیشکی نمیتونه دربرابرش مقاومت کنه:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

11 Likes

پسر من کوچیک بود میخواست بگه بریم برف بازی
میگفت بریم فر باسالی
خیلی کلمه هارو اشتباه و بامزه میگفت من بیشترشو نوشتم

7 Likes

خاهرزاده منم که جای دخترمه :heart_eyes: میخاد دعاکنه میگه خدایا مامان بزرگ و بابا بزرگمو خواهش میکنم :sweat_smile: میگیم باید بگی خدا رحمتشون کنه… میگه نهههه. من اینارو یادم میره بگم به خدا. واسه همین از خدا خواهش میکنم فقط :joy::joy::joy: نفس 7 سالشم هست :heart_eyes:

11 Likes

:joy::heart_eyes::heart_eyes:عزیزم حق دارین نتونین مقاومت کنین‌.
منم بودم دلم ضعف میرف براش:heart_eyes::hugs:

3 Likes

:joy::joy::joy::joy:
ای جان.چه بامزه ست

4 Likes

عزیزم.:heart_eyes:
پس حتما بگو چیا میگه

4 Likes

یه کارایی میکنه فقط میخای بخوریش. میگه خاله بیا مثل دیوونه ها آهنگ بخونیم :joy:
آهنگ سس ماست و میخونه برام میفرسته. میگه تو هم آهنگ آی آی آی اوف اوف اوف و تند تند بخون بشه مثل دیوونه ها :joy::joy::joy:
من که فقط دوس دارم بگیرم بچلونمش

8 Likes

پسر من ۷ ماهشه و فعلا نمیتونه صحبت کنه
ولی برادر زادم ۷ سالشع دو س سال پیش ب دوچرخه میگفت دوخرچه و ب فرهاد میگفت فَهراد

7 Likes

من خودم بچه بودم ب میمون میگفتم سیمون:woman_facepalming::rofl::rofl::rofl:

5 Likes

:joy::joy:حتما شما تنها خالشی ک اینقد باهات راحته

4 Likes

:heart_eyes:خدا ببخشه خانومی:wink:انشالله دوسال دیگه شیرینی زبونی میکنه برات :nerd_face:

4 Likes

مرسی عزیزم انشالله:heart_eyes_cat::smiling_face_with_three_hearts:

3 Likes

نه بابا هفت تا خواهریم :joy: با من و کوچیکه راحت تره… من برا توجه و کادوهام. اونو بخاطر آرایش و قرتی بازیش :heart_eyes::joy::joy::joy:

4 Likes

:joy:دخترمن به سیب زمینی میگه سیب زمنی

5 Likes

:joy:همونه پس.

4 Likes

اخی خدا حفظش کنه:heart_eyes_cat:

4 Likes

آمین.
همچنین گل‌پسرشمارو:blush:

4 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.