حذف بشه لطفا 🍫

:chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar::chocolate_bar:

2 Likes

اره تاثیر داره شوهرمنم میگه

1 Likes

چی بود؟چیشد؟شکلات شد
دیگه مارو تحویل نمیگیریا :disappointed::balloon: بهتر ازما پیداشده:disappointed:

1 Likes

نه عشقم خیلیم دوست دارم فداتشم

1 Likes

:worried:حیح راس میگی؟
بوس :heart::disappointed::balloon:

1 Likes

بخدااا:chocolate_bar:
فقط دلم گرفته چندوقت
شب و روز فقط گریه میکنم
اونم مهم نیست

2 Likes

چیشده عزیزم
خدا بد نده
انشاالله که حل بشه مشکلاتت
غصه نخور نبینم غمتو :heart:

1 Likes

نمیشه هیچ وقت
فداتم جیگرطلا
مشکل تو حل شد؟؟

1 Likes

مشکلی که نداشتم اجی فقط داداشم رفته بود امشب اومد شکرخدا انشاالله دیگه نذاره بره والا
:heart::balloon:

2 Likes

گپ در مورد چی بود

1 Likes

خیلیم خوب انشالله همیشه شاد باشی

1 Likes

هیچی عشقم اشتباه شد

انشاالله همچنین اجی :heart:

1 Likes

:chocolate_bar::heart::strawberry:
بفرما شکلات و توت فرنگی:relieved::joy:

1 Likes

توت فرکی بده من دوس:grin:
شکلات رو تو بخور نوش:grin:

1 Likes

باشه باشه:joy:
:strawberry::strawberry::strawberry:
بفرما هرچقدر میخواهی بردار:joy::blue_heart:

1 Likes

:joy::joy::joy::yum::heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.