حداکثر زمان مثبت شدن آی یو آی

سلام.من 6 اسفند ای یو ای کردم امروز ازمایش دادم منفی بود ولی هنوز پریود نشدم چرا؟شیاف پروژسترون استفاده میکردم.تاریخ پریودهای قبلی 23 بهمن.22 دی.27 آذر

دکتر بهتون نگفت اگر جواب آزمایشتون منفی بود،دیگه شیاف مصرف نکنین

نه.دوتا دیگه مونده برام که استفاده نکردم.20 تا بهم داده بود

به محض اینکه شیاف رو قطع کنین و باردار نباشین،پریود میشین

پس این دو تا رو میگید استفاده نکنم؟شما ای یو ای کردید؟

نه من انجام ندادم اما خواهرم سه بار ای یو ای انجام داده،به خواهرم شیاف نمیدادن،آمپول پروژسترون میدادن
دکتر میگفت بعداز 16 روز آزمایش بده اگر جوابش منفی بود آمپول رو قطع کن،چند روز بهداز قطع کردن پریود میشد

حالا شاید خدا خواست و شما باردار بودین،این دوتا رو استفاده کن و یه بار دیگه آزمایش بدین
اگر خدایی نکرده نبودین،باید صبر کنین تا پریود بشین

اهان .اکی.ممنون عزیزم

خواهش میکنم :rose:

سلام اي يو اي چي هست

Intra Uterine Insemination به معنی تزریق اسپرم شسته شده به درون حفره ی رحم بوده و یکی از روشهای کمک باروری می باشد. این فرایند موجب افزایش احتمال تماس تخمک با اسپرم در محیط رحم شده و شانس وقوع بارداری را افزایش می دهد. IUI روش بسیار ساده ای است که کاربرد بسیار گسترده ای در درمان ناباروری یافته است.

راستش من هفت ماهي هست اقدام كردم اما باردار نميشم كيست داشتم اما ده روز پيش دوباره برگشته دكترم راهي براي باردار شدنم نگفته

تا یک سال برای باردار شدن وقت هست،اگر بعد از یک سال باردار نشدین
دکتر درمان رو شروع میکنه،اول با دارو،اگر جواب نده بعدا به این روش ها رو میارن

1 Likes

انشاالله که زودتر باردار میشین،نا امید نباشین،احتمال باروری توی هر ماه 25 درصده
استرس نداشته باشین

من يك سال باردار نشدم اين سه ماه رو كيست داشتم هر بار كه قرص رو قطع ميكنم براي باردار شدن كيستم برميگرده
كيست تأثيري داره ؟

از فروردين گفتن آمپول بزنم براي بيشتر شدن تخمك هام

بعضی از کیست ها جلوی باروری رو میگیرن،تا برطرف هم نشن امکان باروری نیست

خب پس درمان رو شروع کردن،ناامید نشین و استرس نداشته باشین،همین ترس و استرس خودش جلوی باروری رو میگیره

اگه پلي كيست باشه تو سونوگرافي مينويسه؟
چون اين چهارمين كيستم هست
دكترم گفته كيستم جلوگيري نميكنه

درمان قطعي داره كه ديگه برنگرده؟ يا با عمل خوب بشه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.