حتی 2ماهم صبر نکردن

دقیقا یکی از فامیلای ما دو سه روز بعد چهلم زنش ازدواج کرد :expressionless:

1 Likes

درک میکنم عزیزم
برای صاحب عذا سخته واقعا

اما وضع دنیا رو ببین ممکنه فردا یه عزیز تری از دست بدن ولی اونا هم باید جشن نمیگرفتن تو این شرایط ماه عسل میرفتن دیگه

1 Likes

وای خیلی هم سخته

1 Likes

همون چهل روزم صبر کردن خدا خیرشون بده
کار خیرو نباید عقب انداخت

2 Likes

عزیزم به زمونای قدیم نگاه نکن الانا مرگ و میر زیاد شده متاسفانه اونام ترسیدن شاید یکی دیگه هم فوت کنه غم و شادی باهم برادرن روح مادر شوهرتم شاد میشه دو تا جوون شاد بشن

2 Likes

عزیزم ماهم 3 سال عقدبودیم تاریخ عروسیمون هم مشخص بود. یک هفته قبل از عروسیمون عمم فوت کرد. اتفاقا با عمه و عموم اینا هم صمیمی بودیم یه شب رفتیم خونه عمو بزرگم گفتیم چیکارکنیم اگ شما اجازه بدید یه تاریخ دوباره مشخص کنیم عمومم گفت شما بعداز چهلم هر تاریخی دوست داشتید بزارید اولین نفرم خودم میام که حرف و حدیثی پیش نیاد و یک هفته بعداز چهلم عروسی گرفتیم حتی دختر عمه هامم اومدن. کار خیر که اشکال نداره

1 Likes

این از قبل زیرسر داشته. دیگه شانسش زنشم مرد راحت رفت گرفتش. واقعا عجب مردایی پیدا میشن

3 Likes

حالااین زنش بوده همسایه ما تویه تصادف زنش ودوتا دخترش و مادرزنش روباهم ازدست دادبعد 40اوناکه روزبعدش زن گرفت

3 Likes

اره لامصب منتظر بوده این بمیره فقط
تازه جوونم بودن ها ۵۵ ساله اینا بود خانومش

2 Likes

دستش درد نکنه واقعا

2 Likes

من یکیو میشناسم 40م زنش رو دادن دنبال زن جدید بود. دوتای پسرش هم عقد مردن چه بزن و بکوبی یکسال واسه مادرشون صبر نکردن

1 Likes

بابا بیچاره ها ۴ سال عقد بودن
این انتظار ۲ماه محرم هم نمیدونی چقد سخته واسه عروس و داماد از این ور مرده از این ورم محرم دیگه خیلیه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.