حتی درد پریودم ندارم

سلام . میشه راجب ب این ک چطور فهمید باردارید . و علائمتون چی بود .
آیا امکان داره یه نفر باردار باشه ولی فقط از علائم عقب افتادن پریود .(البته دو روز ) و جوش زدن زیاد باشه . .

من حتی درد پریودم ندارم :bowing_man: لطفا کمکم کنید .

سلام عزیزخوبی؟
منم دقیقاااا مشکل تورو دارم الان دوروزه عقب افتاده پریودم ولی کمر درد شدید دارم و پهلو راستم هراز گاهی تیر میکشه و میسوزه نمیدونم امیدوار باشم یا نه
میترسم فردا بی بی چک بزنم و منفی باشه بخوره تو ذوقم
ولی اگه تا شنبه نشم میذم واسه آز
شما چرا بی بی چک نمیزنید؟؟

عزیزم من ضعف و خستگی و بی حالی داشتم همش خواب بوذم زانو درد کمر درد داشتم جوش هم وای زده بودم هنوز جاشون خوب نشده :expressionless:فک نمیکردم باردار باشم البته. خیلی از دوستانم هیچ علایمی نداشتن ممکنه انشاا… که هردوتون باردار باشید بیاین خبر خوش بدین هرچی رودتر

1 Likes

ای جانم خدا نی نی تو حفظ کنه
مرسی از دعای قشنگت ان شالله

1 Likes

سلام گلم . من هنوز مطمئن نیستم و احتمال میدم ک پری بشم .
ترس دارم خیلی . سه ساله منتظرم .

الهی آمین خیلی برامون دعا کنید

خدابزرگه عزیزم

1 Likes

مرسی عزیزدلم

1 Likes

عزیزم من یه هفته مونده به موعد پریودم درد زیر شکم داشتم خیلی تا اون موقع هیچ وقت اونجوری درد نداشتم بعد رفتم ازمایش بتا دادم مثبت شد .البته اینم بگم تو اقدام برای بارداری همه چی بهم میخوره بدن خیلی تغییر میکنه حتی یه هفته هم از پریود میگذره ولی ازمایش بارداری منفی از اب در میاد اینا عادیه نگران نباشید انشاالله خدا بهتون یه بچه سالم و صالح بده

2 Likes

وااااای من دردای پریودیم داره شروع میشه
همیشه وقتی میگم اگه فرداهم نشم میرم واسه آز دقیقا فردا هم میشم دیگه اشکم داره میاد کاملا دارم دیوونه میشم بخداااااااا

2 Likes

توكل كن بخدا عزيزم
انتظار سخته واقعا
اما اينو بدون خدا تو بهترين زمان ممكن دلتو شاد ميكنه

2 Likes

دیگه دارم کم میارم بخدا
این ماه خیلی مطمئن بودم مخصوصا که دوروز هم عقب انداخته بودم

2 Likes

ايشالله به زودي زود خبربارداريتو بهمون ميدي همينجا

1 Likes

ان شالله خدا از دهنت بشنوه

2 Likes

الهي كه دامن شما و هركي اينا منتظر بچه ست سبز بشه

3 Likes

میدونستی همین استرست ممکنه لقاحو‌از بین ببره .ممکنه باردار باشی بچه گرفته باشه ولی استرست از بینش ببره و پریود بشی و اگه استرس داشته باشی اصلا لقاح تشکیل نمیشه به هیچ وجه

2 Likes

تجربه داشتم که بهت میگم .من یکسال ازدواج کردم تو یسال جلو گیری هورمونی نداشتم طبیعی جلوگیری کردم تا خواستم مادرشم تا ۶ماهم طول کشید البته چه کارا که نکردم با اینکه سنم ۱۹سال بود و راحت میتونستم بارداربشم و همسرمم مشکل نداشت.هرماه ازمایش میدادم منفی میشد داغون میشدم شب و روزم شده بود گریه و قران خوندن .دکتر رفتم سونو رفتم گفتن مشکل نداری قرص دکترم بهم داد دیگه بیخیالی طی کردم همون ماه بدترین کارا رو هم کردم حتی تصمیم داشتم برم سرکار کار کنم قید بچه رو زدم خواستم از ماه بعد ال دی بخورم یا جلوگیری کنم باز .دقیقا سر ۲۹روز قاعدگیم حالم بد شد شوهرم کنایه میزد بهم که من‌میدونم اینبارم منفیه منم میگفتم منم میدونم باورتون میشه نمیخواستم جواب ازمایشو‌نشون دکتر بدم اما همسرم اسرار کرد بمونم .تا نشون دکتر دادیم گفت مثبته من گفتم‌چی مثبته مشکل دارم مریضم چیشده‌گفت نه خانوم حامله ای .بقران انگار بیمارستان رو سرم خراب شد همونجا افتادم.درکل استرس باعث میشه که لقاح تشکیل نشه هرچقد بیخیال باشی بهتره بهترین موقع برای نزدیکی هم چند روز بعد پریود و چند روز مونده به پریوده که روزای تخمک گذاریه.از خدا میخوام به زنایی که دلشون با یه بچه شاد میشه .آرزشونو براورده‌کنن دامنشون سبز بشه به حق فاطمه زهرا

4 Likes

دوروز نه حتی یه هفته هم عقب افتاد و ازمایش منفی شد کاملا طبیعیه تو اقدام به بارداری بدن کلا تغییر میکنه خصوصا اینکه استرس داشته باشی‌.موقع تخمک گذاری زیر دل ادم درد میکنه با بدنش داغ میشه این حالو داشتی فرصت از دست نده .شانس بارداری تو هر ماه فقط ۲۵درصده اینو هم یادت باشه توکل به خدا کن و استرس و حرص جوش بزار کنار خودتو بزن به بیخیالی

1 Likes

حرفای همه درسته .
ولی من پریودم اینقد تنظیمه اخه سه ساله ک اقدامم برا بارداری و تا ب ماه قبل حتی یک روزم تاخیر نداشت و سر موقع میسود .
امروز میشه سه روز ک پری نشدم .
و دعا کنیددبرامون همین

2 Likes

انشالله که دامنتون سبز سبز بشه به حق فاطمه زهرا(س)

4 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.