حاملگی 😞😨 وای نه

من باید۱۴فروردین پریود میشدم ولی تا الان نشدم بنظرتون حامله م من پریودم منظم بوده شاید یه روز تاخیر داشته ولی نه اینقد حالا چیکار کنم :worried::fearful:

عزیزم باید آزمایش خون بدید تا مطمئن بشید فعلا صبر کنید سه چهار روز دیگه اگه پریود نشدید آزمایش بدید

1 Likes

جلوگیری نداشتین؟

چرا داشتم ک.ا.ن.د.و.م ولی بنظرم مورد اعتماد نیست

هنوزم نشدم حالا چیکار کنم نمیخوام کسی بفهمه اگه ازمایش خون بدم میفهمن از استرس دارم میمیرم چطوره یکم تو خونه بپرم تا …

بی بی چک بزنید. آزمایش خون به بهانه خرید برین بیرون ربع ساعتم طول نمیکشه بعد جوابشم دوساعته امادس. با بالا پایین پریدن نمیفته

بی بی چک زدم منفی بود به جواب بی بی چک نمیشه اعتماد کرد

اگه بخوام برم خرید مادرشوهرم میگه منم میام حالا اونو کجای دلم بزارم

چیزی نیست بخورم پریود شم؟؟

بگو ما میخایم بریم آمپول بزنیم خخخحح شوخی کردم
حالا من زیاد نمیدونم ولی مثلا هماهنگ با خواهرت با کسی ک باهات پایه س جلو مادر شوهرت زنگ بزنه بگه کار واجب دارم یا دلم تنگ شده برم بهشون سر بزنم اینجوری بتونی سه ساعت بیرون باشی به جواب ازمایشتم میرسی بهانه زیاده ک بخای اون همرات نیاد یا مثلا وقتایی ک اون دستش بنده ی کار مهمه بزن بیرون ک نتونه بیاد

اینو ولش کن میدونم شدنی نیست خواهرم اینجا نیست اصن من خودم الان بچه نمیخوام

بهت توصیه نمیکنم چون هر چی ک بذاری رحم خودش طبیعی کار کنه و تعادل هورمون بدنت بهم نخوره بهتره چون بدن کم کم عادت میکنه به کمک این چیزا. البته ممکنه باردار باشی و هر دارویی مصرفش عوارض داره برا بچه. با این حال اگه رفتی از دادی و منفی بود اول صبر کن و در آخر اگر نشد گرمی زیاد بخور بخصوص زعفرون

سقطم میگن گناهه

واااااا گناهه اره. وقتی هنوز قلبش تشکیل نشده باشه دقیق نمیدونم فکر کنم مشکل نداشته باشه اونم وقتی ک زود متوجه بارداری شده باشی بازم تحقیق کن. اما سقط عوارضش زیاده ک یکیش احتمال ناباروری هست برا خودت و …از گناهش گذشته
حالا شاید فقط پریودت بهم ریخته چون بچه نمیخوای انشالله ک باردار نیستی

خیلی استرس دارم :sweat:

ی راهی پیدا کن برو آز خودت خلاص کن اینجوری ک همش استرس داری

یه دو روز صبر میکنم بازم ببینم چی میشه

از یه طرف دخترمم داره شیر میخوره گناه داره کوچیکه با بچه دوم نمیتونم بهش برسم

اره اگه نمیتونی بری از صبر کن

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.