حاملگی و بی مهری همسر

سلام بچها من ۳ ماهه باردارم و شوهرم مث قبل بهم توجه نمیکنه اون خیلیم هات بود اما الان اصلا مث قبل نیست :cold_sweat:

ای جان اخه شاید دلش نمیاد یا خودت سرد شدی

1 Likes

شاید میترسه رابطه برای شما و بچه ضرر داشته باشه.
منم چون تهوع داشتم احساس میکردم شوهرم بهم توجه نمیکنه دیگه مثل قبل وقت صحبت کردن و گپ زدن و فیلم دیدن نداشتیم. باهاش صحبت کردم گفتم احساس میکنم سردی این ناراحتم میکنه. تو رفتاراش تجدید نظر کرد

2 Likes

خودم همش بهونه میگیرم ک چرا مثل قبل نیسی اونم میگه تو جدیدا عقلتو از دست دادی فک کنم

2 Likes

من اصلا تهوع هم ندارم اما همش وقتی میاد یا فوتبال نگاه میکنه یا یه کاری داره ک باید بره بیرون دیگه مثل قبل باهام صحبت نمیکنی حتی نزدیکی هم

1 Likes

منم بعضیا وقتا همینو حسو میکردم و دیدم الکیه بیچاره ها بخاطر خودمو مراحات میکنن شما باید مراقب باشی هفته چندمی ؟؟۱۲هستی ؟؟

1 Likes

الان جام جهانیه همه مردا این مدلی شدن.
بهش پیشنهاد بده‌با هم برید بیرون یا وقتی حال جفتتون خوبه بشینید با هم صحبت کنید

2 Likes

۲ ماه رو اشتباه نوشتم سه ماه دو ماهمه ۱۰ هفتمه

همسرت میترسه اتفاقی واسه بچه بیوفته. با هم بشینید منابع رو تو اینترنت بخونید و بهش بگو که رابطه مشکلی برای جنین به وجود نمیاره

1 Likes

آجی این چند وقت اینقد افسرده شدم ک نگو حتی دیگه ب اینجاهم سر نزدم الکی میشینم گریه میکنم

2 Likes

خخخخخخ
گریه کردنات به خاطر تغییرات هورمونیه. من هر روز گریه میکردم. الان دیگه انقد حساس نیستم

2 Likes

ولی جلوی شوهرت گریه نکن
کلافه میشه و براش عادی میشه

1 Likes

چه میدونم کاش زود تر نی نیم بیاد ب دنیا تا همه این فکرا و بداخلاقیام تموم شه

2 Likes

محیا تو هم گریه میکنی؟ نمیدونم چرا همه خانوما اول بارداری حساس میشن. من دوستم معلمه مادر یکی از بچه ها بهش گفته تکلیف زیاد نگو همون جا زده زیر گریه

2 Likes

یه ماه دیگه روحیت بهتر میشه.
ان شا الله نی نی به موقع و سالم به دنیا بیاد

1 Likes

اره اره
تازه بیشتر عصبی ام
الان قاطی کردم
نمیتونم درس بخونم
هشت صبحم امتحان دارم استرس گرفتم

اره خوب میشی
ولی سعی کن خودت ب خودت روحیه بدی و حالت رو خوب کنی و جلوی شوهرت بداخلاق نباشی
میدونم سخته
رفتار مرد ها هم ک اصن افتضاحه توو بارداری
درک ندارن

1 Likes

هر وقت میگم تو دیگه منو دوس نداری و بهم بی توجه شدی یا من برات تکراری شدم اونم ناراحت میشه میگه تو حامله ک شدی فک کنم عقلتو از دست دادی

1 Likes

مردا چون شرایط ما رو نمیدونن نمیتونن درک کنن. ما باید بهشون توضیح بدیم. من علت گریه کردن و تهوع و بد خلقی و خیلی چیزای دیگه رو سرچ میکردم یا با هم میخوندیم یا براش تو تلگرام میفرستادم خودش بخونه
خیلی رفتارش بهتر شد

4 Likes

به جای این حرفا مطالب هر هفته بارداری رو واسه شوهرت بخون تا اونم بدونه داره واسه نی نی چه اتفاقی میوفته و خودت چه تغییراتی داری

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.