حاملگی دوقلو

دوستای گلم من میخوام دوقلو‌حامله بشم به نظرتون قبل ازحاملگی چه کارایی رو باید انجام بدم ایا داروباید مصرف کنم؟وهمسرم باید چیکارکنه؟

عزیزم اگر در خانواده تون سابقه دوقلویی داشته باشید احتمال این که دوقلو باردار بشید هست در غیر این صورت احتمالش خیلی کمه که با مصرف قرص دوقلو باردار بشید

از طرف همسرم سابقه دارن ولی ازطرف خودم نه

احتمالش هست اما باز هم خیلی کمه. اگر در خانواده زن سابقه دوقلویی باشه احتمال بیشتره
اگر مشکل تخمک گذاری ندارید اصلا توصیه نمیشه که از دارو استفاده کنید صرفا برای دوقلو زایی

1 Likes

نیلوفر جون من پدرم با عمو قل هستن به نظرتون احتمالش هست؟ در ضمن کلوميفن هم استفاده میکنم

بله احتمالش هست اما کمتر از زمانیه که مثلا مادر شما با خالتون دوقلو هستن

1 Likes

آها یعنی از طرف مادر بیشتر ارث می رسه،ممنون عزیزم

1 Likes

بله عزیزم
خواهش می کنم

1 Likes

نوشین بیا دوتا از هفت قلوهای من دوتاش واس تو…یه دختر و یه پسر

1 Likes

ما اصلا سابقه دوقلو زایی و چند قلویی تو خانواده و طایفه مون نداشتیم اما ابجی من ۳قلو حامله شد با این ک قرص ال دی مصرف میکرد ک باردار نشه اما رو قرص ۳قلو باردار شد

3 Likes

من خودم ميارم فاطمه جون :smirk:

2 Likes

شوخی کردم عشقم…معلومه که خودت میاری…دوتا قشنگ شو…من اگر طبیب بودم سر خود دوا می نمودم :joy::joy::joy::joy:

1 Likes

فاطمه من این ماه برا تو ميترسم حقیقتا :joy::joy::joy:

1 Likes

:joy::joy: نترس خاهرم… من میدونم هیچ خبری نیست… ازین روش طبیعی ها سرش نمیشه فقط زور میخاد :joy::joy:

1 Likes

خدارو چه دیدی!

1 Likes

نوشیننننن من خدا رو هم دیدم استغفرالله :joy::joy::joy::joy:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.