حاملگی با آمپول های انعقاد خون

سلام من یک سقط داشتم بعد یه سال میخوام حامله شم ۲ بار اقدام کردم نشد بار اولش ۱ روز قبل موعد لکه بینی دلشتم و بعد ۱ روز قطع شد ۲ روز عقب انداختم رفتم آزمایش دادم گفت مشکوکی انقد استرسی شدم که زد به کمرم کمر درد شدید گرفتم فرداشم پریود شدم من همیشه پریودام منظمه واسه بار بعدی هم نشد الان دارم دوباره اقدام میکنم که دقیقا روزای تخمکگذاریم با شوهرم دعوام شد و گریه و زاری اما اقدام کردیم ولی فک کنم جواب نده این ماه هم
من متفورمین میخورم دکترم ازمایش ژنتیک خواست گفت مشکل انعقاد خون داری باید روزی یه دونه امپول بزنی فک کنم این ماهم نشم چون دقیقا تو روزای تخمکگذاری بحثو دعوا داشتم😔افسرده شدم از بی بچگی

سلام عزیزم
استرس یکی از مهم ترین عوامل ناباروری محسوب میشه بنابراین اولین کاری که باید انجام بدید اینه که استرس رو از خودتون دور کنید. زیر نظر پزشک داروهاتون رو استفاده کنید. ورزش منظم داشته باشید. به تغذیه تون اهمیت بدید و از مواد مغذی استفاده کنید.
برای پیدا کردن بازه تخمک گذاری می تونید از ماشین حساب های تخمک گذاری استفاده کنید.

ماشین حساب طول دوره قاعدگی - دانشنامه فرزند
ماشین حساب تخمک‌گذاری - دانشنامه فرزند
محاسبه تخمک‌گذاری در قاعدگی نامنظم - دانشنامه فرزند

1 Likes

ممنونم هیچ چیزی نمیتونه آرومم کنه ممنون از جوابتون

1 Likes

اگر فکر می کنید چیزی آروم تون نمیکنه حتما از یک مشاور کمک بگیرید عزیزم
به خدا توکل کنید، زیاد دعا و راز و نیاز کنید چون خدا منبع انرژیه و هیچ قدرتی بالاتر از او نیست :rose:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.