حال روحیم داغونه 😔

احساس افسردگی شدید دارم
حالم خیلی بده
روزمرگی و تنهایی و توخونه نشستن کلافه م کرده، دلم میخواد گریه کنم، فقط خونه مادرم و مادر همسرم میریم، باردارم، دلم تفریح میخواد نمیدونم چیکار کنم حالم اصلا خوب نیست،فقط برا خرید و دکتر و خونه مامانم و مادر همسرم بیرون میریم، خیلی احساس بدی دارم، از خونه ها بدم میاد کلافه م داغونم :sob::sob::sob:

1 Likes

منم ولی خودمو سرگرم کردم دارم ایتالیایی می‌گیرم دیگه حوصلم سر نمیره😀

ایتالیایی میگیری؟

یاد می‌گیرم

حس میکنم همه همینجوری شدن

1 Likes

آهان خوبه

من حالم خیلی خیلی بده

منم بعضی وقتا مثل تو میشم
:pleading_face:

اگه یه کلاس آموزشی میتونستم برم حالم خیلی بهتر میشد ولی افسوس که کرونا هیچی برامون نذاشته

من زندگی قبل کرونا با بعدش برام فرقی نمی کنه :joy::joy::joy:

انلاین برو فیلم ببین اینستا ورزش تو خونه رقص

نه مهمونی نه دورهمی نه کلاسی نه تفریحی خدایا :sob:

منم فرق نمیکنه
:joy:
دوتاش یکیع
ولی درکل بغضی از روزا خیلی دلگیرع

1 Likes

فک کنم کرونا فقط برای من خیر داشت

کتابمخیلی خوبه از کتاب خونهبگیر یک روز بزارش کنار کهاگهویروس داره بره بعد می بینی عهاین کتابا شدن بهترین دوستات

کتاب دارم ولی حوصله خوندنشون ندارم

کتاب خودت دانلود کن بشین بخون

1 Likes

شاید ژانروشونو دوس نداری
وای کتابای لارنس رابرت استاین عالیه من اگه یه‌کتاب رو شروع کنم تو یکی دو ساعت تمومش می‌کنم مخصوصا کتابای این نویسنده :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.