حال بد در هفته 8 بارداری

تو هفته ۸ ام هستم فوق العاده سرم درد میکنه حالت تهوع و ضعف شدید هم دارم .دارم از زندگی بیزار میشم لطفا کمکم کنید

هرچیزی میخورم بالا میارم.بسکویت چیپس به رو امتحان کردم تاثیری نداشتن مونده نوشابه رو امتحان کنم.ترسم بیشتر بخاطر قرص یدوفولیک و ویتامین دی هست اونا به جنین نرسه :cry::cry::cry:خودمم که این وضع عصبیم کرده :worried::worried::worried:

عزیزم باید به بیمارستان مراجعه کنید تا براتون سرم وصل کنن

سلام
منم حالتام شبیه شمابود
قرص ضدتهوع دمیترون بخورید
براسردردهم مایعات زیادبخوریدوپاهابالاترازجسم باشن هنگام خواب
صبح که پامیشی بسکویت یانون خشک بخورتورخت خواب

1 Likes

ممنون خانم حکیمی

1 Likes

بسکویت به چیپس حتی نوشابه روهم امتحان کردم فایده نداشت.مجبور شدم رفتم دکتر دوتا قرص ویتامین ب ۶ و همون دمیترون برام نوشت ولی ی جوری گفت دمیترون اگه مجبور شدی روزی دوتا بخور حالا میترسم مصرفش کنم میگم ی وقت برای جنین بد نباشه

خواهش می کنم
مشکلی نداره استفاده کنید این داروها توی بارداری مجازه

1 Likes

نه عزیزم من الان هشت ماهه استفاده میکنم اگه این قرصه نبودمیمردم

1 Likes

:cry::cry::cry: ای خدا نمیشد این حالت تهوع و ضعف و سردرد نبود. از همین حالا دارم افسردگی میگیرم

بهشت علکی علکی نمیادزیرپامون :speak_no_evil:

2 Likes

نه عزیزم الان شما تو هفته های اوج حالت تهوعی این بالا اوردنا بیشتر اسیب میزنه به جنینت قرص دمیترونو بخور نیم ساعت قبل نهار شام. منک با همون تونستم این هفته های اوجو رد کنم

1 Likes

سلام خانم حکیمی من این ماه از دوفاستون استفاده کردم و چون از روز 28 سیکل خوردم قرص رو، دیرتر پریود شدم

حالا نمیتونم از ماشین حساب تخمک گذاریتون استفاده کنم؟ چجوری بفهمم تخمک گذاری کی هستش؟؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.