حالم خیلے بده خواهرا 😔😔

امروز مادر شوهرم زنگ زده به شوهرم که کاش بچت پسرباشه اونم میگه هرچی خدا داد هی میگه نه نه نه باید پسرباشه .حالا شوهرمم رفته توذوقش ومیز شاما کمکم نکرد با اینکه کمک میکرد و هی میگن بچت دختره …دارم گریه میکنم خیلی حالم بده دلمم هی تیر میکشه:pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:

2 Likes

ناراحت نباش دختر خوب… مطمئن باش شوهرت خودش پشیمون میشه از حرفی که زده… به روش بیار که ناراحتی از حرف و کمک نکردنش… اینقدرم جوش نزن … واسه این دردات هم مراقب باش …با پزشکت مشورت کن

1 Likes

سونو گرافی گفته دختره؟

1 Likes

نه عزیزم من هنوز هفته چهارمم یعنی چهار هفته و پنج روز اونا میگن از الان پسر

اخه داره مادر شوهرم منا ناراحت میکنه و شوهرمو ذوقشا صفر میکنه

1 Likes

موقته… دوسه روز دیگه خود شوهرت می فهمه چه اشتباهی کرده…

میگم سردم میشه زود مادرشوهرم میگه خب بچت دختره یه جوری بد میگه😔میگم دلم فلان چیزا میخواد میگه بچت دختره خب دختر باشه مگه چشه دختر آخه خدا

اونم از دلش خبر دارم میدونم دلش پسر میخاد اخه میترسم بچما بعد کسی دوست نداشته باشه:pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:غیر خودم و مامانم اینا

من دختر دارم الان دنبال پسردارشدنم
دخترا خیلی بهتر از پسرها غمخوار پدرمادرن و وقتی خودشو لوس میکنه و شیطونی دخترونه خیلی برای همه میچسبه مخصوصا وقتی میرقصه ولی پسرخا چی فقط آتیش میسوزونند
ولش کن این حرفها رو بچه باید سالم باشه

2 Likes

خب چی بگم آخه مدام افکار شوهرما بهم میریزه و تو کار خدا دخالت میکنه

برات اهمیت نداشته باشه
رو شوهر جونت کار کن ، مادر شوهر کیلویی چنده
شوهرتو بکش طرف خودت واسش ناز کن و خودتو لوس کن بلدی که؟

2 Likes

اعصابم که بهم ریخت دیگه هیچی نگفتم و گریه کردم اونم گرفت خوابید معلوم بود اعصابش خرد شد وقتی مامانش گفت بچت دختره

:grinning::grinning::grinning::grinning:باشه گلم اره درست میگی به اون آخه چه ربطی داره

این دخالتا همیشه هست
وقتی بچه دنیا میاد همه خفه میشن

1 Likes

:pensive::pensive::pensive:یعنی به دنیا بیاد دوسش دارن؟؟؟

مطمن باش

تو تازه اول راهی کو تا زایمانت
روحیتو حفظ کن و شاد باش

توکل بخدا الهیے فداش بشم خودم که دوسش دارم

اره به تخم چپ شوهرم :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::smiley::smiley::smiley::smiley::smiley:

چپ و راستش😂

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.