حالم خیلی بده نمیدونم چرا

سلام خواهرای گلم حالم خیلی بده نمیدونم یهو چم میشه نمیاونم زیاد سرپا وایستم سر گیجه بدی دارم یکم سرپا وایمیستم پاهام از زانو شروع میکنن به لرزیدن انگار که میخوام بخورم زمین. سر نماز اگر رکوع و سجده برم دیگه نمیتونم بلند شم از شدت کمر درد و سر گیجه. دراز میوشم بهتر میشم اما همین که پامیشم احساس سرگیجه و حالت تهوع دارم بنظرتون از کمبود ویتامین هست یا علت دیگه داره

نزدیک پريودي هستی؟ فشارت پايينه گلم

اره موعد پریودیم ۲۹تیر هست. اما این حالت رو یک ماه بیشتره دارم اما الان شدت پیدا کرده

دعا کنید پریود نشم منم دلم نی نی میخواد :pensive::pensive:

2 Likes

منم همینطوری میشم کلا ضعفم، چیزهای سرد اصلا نخور یه چايي نبات درست کن بخور بهتر نشدي برو درمانگاه یه چک بشه فشارت

1 Likes

من که شدم :blush:چشم اسما جون دعا میکنم اگه قابل باشم

شاید افت‌ قند داری
روزی یه خرما یا یه قاشق‌ عسل بخور

1 Likes

اتفاقا خودم فکر میکنم افت قند پیدا میکنم چون خیلی اینطور میشم. یهو پاهام میلرزه .سر پسرمم که باردار بودم هم فشارم همیشه پایین بود هم افت قند داشتم.از بارداری به بعد اینطور میشم اما الان شدت پیدا کرده

گلم شاید دوباره بارداری

1 Likes

29موعد پریودیم هست .نمیدونم

ایشالله که بارداری به خاطر اونه منم حامله بودم سر گیجه وحالت تهوع داشتم وقتی پا میشدم چشمام سیاهی میرفت

1 Likes

شايد عزيزم بارداري من تو بارداريم افت قند و فشار داشتم

1 Likes

عزيزم اميدوترم كه باردار باشي ولي ممكن بخاطر كم خوني و كبود اهن در بدن هم باشه.
در ضمن اين گرما هم بي تاثير نيست

1 Likes

شما باردار بودین؟

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.