حالت تهوع و نداشتن اشتها

سلام خانم حکیمی جان من حالت تهوع دارم کلا هرچی میخورم حالم ب هم میخوره اشتها هم ندارم الان گرسنمه ولی نمیتونم چیزی بخورم باید چکار کنم میترسم برا بچه اتفاقی بیفته فعلا هم نمیدونم چند وقتمه شنبه میرم سونوگرافی

سلام عزیزم،سعی کن معده ت رو خالی نزاری،اینجوری حساسیت معده ت تشدید میشه،نون خشک سبوس دار بخور،یا بیسکویت،وقتی هم میخوری پاشو خودت رو سرگرم کن

1 Likes

سلام عزیزم
باید به پزشک مراجعه کنید تا اگر لازمه سرم بزنن براتون یا ویتامین ب 6 بدن
سعیده جان درست فرمودن، نون خشک یا بیسکوییت بخورید

1 Likes

من خودم چون سر بچه اولم اینجوری بودم درک میکنم چه عذابی میکشن،تا 9ماه اینجوری بودم :wink:

1 Likes

نگران وزن بچه هم نباش،اون مواد غذایی رو تامین میکنه

سلام خانم حکیمی من ۳ روز زودتراز موعدم که دیروز میشد لک قهوه ای دیدم منتظر شدم تاالان هیچی دیگه ندیدم کی تست بزنم؟؟؟؟

ممنونم ازتون من بیشتر نگران بچه ام.یه سوال دیکه آخرین پریودیم ۱۷ مهر بود ۲۸ آبان رفتم آز بتا دادم منفی بود بعدش از اول دی ماه حالت تهوع شروع شد چون پریود نشدم و تخمدان پلی کیستیک دارم فکر نمیکردم باردار باشم.الان بنظرتون چند وقتمه؟

سلام عزیزم
یک هفته بعد از موعدتون می تونید از بی بی چک استفاده کنید اما باز هم نمیشه به جوابش اطمینان کرد بهتره دو سه روز دیگه آزمایش بدید

از ماشین حساب زیر استفاده کنید لطفا
https://farzand.net/due-date-calculator

خانم حکیمی من نمیدونم چ تاریخی بزنم من ک تا ۲۸ آبان باردار نبودم بعد اونم پریود نشدم

سونوگرافی انجام دادین؟

ن هنوز انجام ندادم دفترچم مشکل داره تا شنبه باید صبر کنم؟حالت تهوع از چند هفته شروع میشه؟

از من از هفته ۸ شروع شد و تا هفته ۱۸ادامه داشت

عزیزم شما سن بارداری تون رو فقط با سونوگرافی می تونید مشخص کنید. حالت تهوع در هر فرد متفاوته بعضیا اصلا ندارن بعضیا تا آخر بارداری دارن، معمولا از هفته 8 شروع میشه. ولی بر اساس این علائم نمیشه گفت شما چند هفته اید

دیروز بتا ک انجام دادم ۱۵۰۰ بود خانم حکیمی میترسم ک اتفاقی نیفته برا جنین بتا کم نیست؟

نمیشه گفت کمه یا نه چون ما نمیدونیم کی بارداری اتفاق افتاده. شما باید هر 48 ساعت آزمایش بتا رو در همون آزمایشگاه تکرار کنید تا ببینیم روند افزایش بتا چه طوریه، اگر تقریبا هر 48 ساعت دو برابر بشه یعنی بارداری نرماله و مشکلی نیست

بله چشم.ممنونم

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
نگران نباشید، انشالا بارداری خوبی داشته باشید
سونوگرافی واژینال هم انجام بدید شنبه

ممنونم چشم.سپاسگذارم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.