حالت تهوع هام خیلی زیاد شده

آره دیگه چاره چیه

1 Likes

آره دلم به همین خوشه و تحمل میکنم چون میدونم به امید خدا پایان خوشی داره

1 Likes

نه عزیزمویتامینه چرا بدباشه؟

1 Likes

آها
مرسی:heart:

1 Likes

خواهش میکنم گلم:heart:

1 Likes

نون خشک قبل از اینکه از جات بلند بشی، به صورت خوابیده بخور، اگه بیماری خاصی نداری فکر نمی‌کنم ضرری داشته باشه، بازم از دکترت بپرس

1 Likes

مرسی باشه

1 Likes

فدات، انشالله ویارت زود تموم شه، عشق کوچولوت بغل کنی:heart_eyes:

1 Likes

انشالله مرسی عزیزم:heart_eyes:

1 Likes

آخی عزیزدلمممم:disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:

1 Likes

ببخشیدا ولی آمدم بهت بخندم چون تو یکی از گپات گفته بودم ان شاء الله بار دار بشی هی گپ بزنی حالم بده وایییی لگد زد واااایییی زایمان واااایییی بچه شیر نمیخوره واییی بچم نمیخوابه و… توهم از خدات بود حالا آمدم بگم خربزه خوردی پای لرزش بشین :grin::grin::grin::heart::heart::heart:

1 Likes

پای لرزش با تمام وجودم میشینم ولی خو نمیشه خودمو درمان نکنم:grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Likes

:sweat_smile::heart:عزیزم ان شاء الله خیلی زود ویار هات تمام بشه

1 Likes

مرسی عزیز دلم:heart::blush:

1 Likes

اخی عزیزم
الان خوبی فاطمه جان؟
من حالت تهوع ندارم واسه همین نمیدونم
ببخشید عزیزم

1 Likes

حامله ای:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:
آخ جون خاله شدم:stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

اره گلم مامان شده:heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

چند ماهشه؟؟؟:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

دقیق نمیدونم
ولی ۶،۷ هفته اش میشه

2 Likes

ایشالله به سلامتی دنیا بیاد:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.