حالت تهوع ماه ۷بارداری

سلام دوستان.من ماه هفتم داره تموم میشه هنوزم حالم بهم میخوره بدجور .اگه روزی یکی دوتاقرص دمیترون نخورم که چند بار بالا میارم کسی بوده مث من باشه ؟ دیروز قرصم خوردم ولی دیشب ازتوخواب چن بار بیدارشدم حالم بهم خورد از صبحم همش توسرویسم تغییری نکردم بچه ام تکون میخوره بیشتر حالم بد میشه چیکار کنم

1 Likes

با عرض تاسف بعصیا تا ماه ۹همینجورین کاریم نمیشه کرد
انشالله زودتر این ۲ماهتم بگدره راحت بشی

1 Likes

واااای نه جونم دراومده یعنی تااخر همینجوریم :pensive:

1 Likes

دیگه تا ۷ ماه اینجوری بودی فک کنم بقیشم اینطوریه شایدم یهو دیگه خوب شدی و حالت بهم نخورد

2 Likes

سیرابی بخور برای حالت تهوع خیلی خوبه خیار هم خوبه

مطمعنی ؟ من از بوی مرغم حالم بد میشه چه برسه سیرابی :neutral_face:میدونی کلا میوه میخورم انگاری بیشتر حالم بهم میخوره معمولا بعداینکه میوه میخورم پشت سرش باید بیارمش بالا خسته شدم :pensive:

2 Likes

خواهرم موقع بارداری خیلی حالت تهوع داشت جوری که دکتر بهش گفته بود هم وزنه بچه کمه هم خودت رفته بودیم مطب یه خانمه گفت سیرابی براش بپزین بخوره خودش نپزه که حالش بد بشه دو بار درست کردیم بعد از اون دیگه حالت تهوع اش کم شد

1 Likes

عه نمیدونستم ،خداروشکرخواهرت حالش خوب شده دعا کن منم خوب بشم خسته شدم همش حالم بده ازجام بلند میشم باید حالم بهم بخوره بعد برم کارامو کنم :pensive:

1 Likes

انشالله زود زود خوب میشه عزیزم

قربونت گلم :kissing_heart::heart:

1 Likes

اره چند تا از بچه های اینجا بودن که تا روز زایمان دمیترون خوردن

خیلی بده خسته شدم واقعا ازاول بارداری کروناگرفتم مرگ و دیدم بعدم مادرشوهرم‌مرد بعدش مادربزرگم کلا بارداری بدی بود:pensive:

عزیزم نی نیت دختره ؟

اشکال نداری بعضیا این جوری میشن دیگه
قرصت رو بخور مهم اینه حالت خوب باشه حالا با قرص یا بدون قرص

اره خیلیاا حتی بعد زایمانشونم هست

آره گلم ،مامانمم همین جوری بوده سر دختراش حالا ب منم رسیده

قربونت گلم چشم .دعا کن خوب بشم

1 Likes

یا خدا یه بچه ادم میاره چه بلاهایی ک سرش نمیاد :neutral_face::zipper_mouth_face::zipper_mouth_face::zipper_mouth_face:

فشار خونتون رو هم چک کنید مرتب

ربط دارن بهم ؟؟؟ خوب شد گقتی عزیزم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.