حالت تهوع در بارداری

سلام خواهرای گلم الان یکی از اقوام منزلمونه بارداره و هفته هفتمه میگه از اول بارداری حالت تهوع دارم اما بالا نمیارم همین حالم رو خراب کرده همش بیحالم چکار باید بکنه. بنده خداهمش خوابه و بیحال و همش احساس خستگی میکنه

زنجبیل برای من خیلی کمک کننده بود
توی چای می ریختم

2 Likes

زنجبیل میگن خیلی تو بارداری خوب نیست . در روز جقدر استفاده میکردید

من قرص دمیترون با B6 میخوردم خوب بود.تاثیر داشت.
الانم میخورم ولی کمتر.

1 Likes

پس بگم بره پیش دکترش مشورت کنه بهتره

اره خیلی بهتره.
کلا گشنه هم نمونه.
منم دکترم اینارو برام تجویز کرد

روزی یکی دوبار به اندازه نصف قاشق چایخوری تو چای حل میکردم
والا تو اینترنت بهترین راه مقابله رو زنجبیل گفته بود منم استفاده کردم خوب بود

1 Likes

نه زنجبیل مشکلی نداره هرچقدر میتونه زنجبیل بخوره
سیرابی ک دیگه نگگگگگگگم
سیرابی عالیه با حالت تهوع خدافطی میکنه سیرابی بخوره

1 Likes

وای بوی سیرابی خودش تهوع آور

1 Likes

عالیه اگر بتونه بخوره جدو اباد ما با سیرابی مشکل تهوع حل کردن ۲روزه حله
تو گوگلم سرچ کن متوجه میشید چقدر عالیه

1 Likes

عوارض جانبی خوردن زنجبیل در بارداری
خوردن زنجبیل تازه به مقدار مناسب مشکلی ایجاد نمی کند. اما باید ملاحظات زیر را در نظر بگیرید:

• با پزشک خود صحبت کنید و نظر او را در خصوص مصرف زنجبیل بپرسید. ممکن است قرص فشار خون یا لختگی خون مصرف کنید.
  • اگر سابقه سقط جنین، لختگی خون، خونریزی واژینال و سرگیجه دارید زنجبیل نخورید.
  • افرادی که دیابت بارداری دارید نباید زنجبیل بخورند زیرا بر قند خون تاثیر می گذارد.
  • مقدار زیاد زنجبیل باعث سقط جنین یا خونریزی پریودی می شود که می تواند برای مادر و جنین خطرناک باشد.
  • سعی کنید زنجبیل به مقدار مناسب مصرف کنید تا از خواص آن بهره مند شوید.

مضرات مصرف زنجبیل در بارداری
یکی از زمان‌هایی که به هیچ وجه نباید داروهای گیاهی را بدون مشاوره با پزشک مصرف کرد، دوران بارداری است. یکی از اصول استفاده از خواص دارویی گیاهان برای بیماری‌های مختلف این است که همه گیاهان دارویی کاملاً بی‌خطر نیستند و برای استفاده بیشتر و بهره‌گیری از خواص دارویی آنها، باید ابتدا برخی از اطلاعات اساسی مانند خواص، ترکیب شیمیایی آن گیاه و عوارض جانبی مصرف آنها را بدانیم و بشناسیم. به طور کلی اگرچه ترکیبات موثر داروهای گیاهی نسبت به داروهای شیمیایی رقیق‌تر و در نتیجه اثرات جانبی آن‌ها کمتر است، اما همچنان باید در استفاده از داروهای گیاهی با احتیاط عمل کرد، به ویژه در دوران بارداری که سلامت جنین ممکن است در خطر قرار بگیرد.
در مورد مصرف زنجبیل در بارداری، خوردن زنجبیل تازه بعید است که باعث بروز مشکلاتی برای جنین شود. با این حال، توجه داشته باشید که مصرف مکمل زنجبیل به مقدار زیاد، بالقوه خطرناک است و می تواند باعث سقط جنین یا خونریزی قاعدگی شود. بنابراین از مصرف خودسرانه و زیاده‌روی در خوردن زنجبیل پرهیز نموده و قبل از اضافه کردن زنجبیل به رژیم غذایی خود، با پزشکتان مشورت کنید.

1 Likes

من خوردم زیاد رو من جواب نداد

مشورت کنه با پزشکش…من هیچ کدوم ازاین مشکلات رو نداشتم

عجب
من الکی ب شوهرم میگم خوبه پس
عاشق سیرابی ام
این ماه ۴دفعه خوردم باز سیر نشدم

1 Likes

وای :nauseated_face:
چطور عاشقشی؟ راز موفقیتت چیه؟ :neutral_face::face_vomiting:

راز موفقیت اینه ک سیرابی رو تمیز بشور یه لایه داخلیشو بکن بریز دور خورد کن
ی حبه سیر یه پیاز درسته بزار بپزه ۳ساعت بعد با ۲قاشق سرکه و نمک اخ چطوری از گلو میره پاییین اخ اخ دلم خواست

1 Likes

وای اصن اون بوی بد و اون قیافه ی پرز دارش یادم میاد حالم بهم میخوره :nauseated_face:
ولی خوبه میتونی بخوری آفرین :ok_hand:

1 Likes

نگگگگگووووووو
با اون خوجگلی
عشقمو ببین لونه زنبوری داره
اخ اون شیردونش
:hugs::hugs::hugs::hugs::hugs:

امروز حتما برم بخرم شب عکسشو بهت بدم:smile::smile::smile::smile:

نه امروز نمیخرم
امروز میخوام وسایل ترشی بخرم درست کنم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.