حالت تهوع دارم

سلام خانمای عزیز… سه چهار روزی میشه که تا غذا میخورم بلافاصله بعدش حالت تهوع بهم دست میده و تا سه چهار ساعت ادامه داره… صباهم ک میخام بیدار شم خیلی بدنم درررد میکنه به شدت همه بدنم گرفتگی داره ک دلم نمیخاد از جام تکون بخورم… بنظرتون از چیه؟ ناگفته نماند ک فک نمیکنمم بارداری باشه چون موعد پری م 17م هستش… کلافه شدم ینی… قرص ویتامین دی هم مصرف میکنم میشه از مصرف قرص باشه این حالت تهوع ها؟

2 Likes

عزیزم من اینجوری بودم کوفته بودم همش کل تنم درد میکرد و شدیداً خواب آلو شده بودم حالت تهوع و سنگینی بعد هر وعده غذایی هنوزم که هنوزه دارم

بعضیا قرص میخورنم اینجوری میشن اما من نبودم انشاالله… شمام بارداری😊

کمبود ویتامین دی هم کوفتگی و خواب آلودگی داره ها

عزیزم… ویتامین دی م کم نیس 33 بود گفت خوبه بازم بخوری بهتره چون زمستونه باز امکان داره کم تر شه ویتامینت… ینی شما این علائم بارداریت بود؟؟ خخخ بنظرم خیلی زوده ک بگم باردارم هنوز 11.12 روز تا موعدم مونده… انشالله ک خیره. مرسی عزیز دلم از راهنماییت

ای جانم خدا از دهنت بشنوه عزیزم

اره عزیزم دقیقا علائم همینا بود. انشاا… که هرچی زودتر بیای خبر بارداری بدی :heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

امروز موعدم بود پری نیومد… خیلییییی کمر درررررردم و خیلی علائم پری دارم… حالت تهوع ام ک هنوز دارم…ینی پری میاد این ماهم؟؟ واسم دعا کنین دخترا:heart::pray:

1 Likes

فولیک اسید می خوری؟

نه عزیزم فولیک اسید نمیخورم ولی 4 ماهیه هس یدو فولیک میخورم هرشب

همونه.به خاطر یدو فولیکه اینا خب از یه خانواده ان.حتما بدنت دیگه نیاز نداره داره با علایمی مثه حالت تهوع خودشو نشون میده.من هروقت حتی دوسه روزم اسید فولیک می خورم به شدت حالت تهوع و یبوست میاد سراغم.و خوندم تو سایت اوما که از علایم مصرف بیش از حد فولات یا اسیدفولیک حالت تهوعه.

اهان ینی دیگه نباید بخورم؟؟؟

تست زدی؟؟؟
شاید باردار باشی
اگه باشی که نباید قطع کنی قرصو

نه هنوز تست نزدم میخام ی هفته از موعدم بگزره تاخیر اگ انداختم بی بی میزنم ک جواب درست بگیرم. مرسی عزیزم

عزیزم به دکترت بگو.اگه مشکلی نداری قطعش کن.تازه منم مثه شما سه ماه می خوردم اسید فولیک و قبل از بارداری، دوبار تو این سه ماه ازمایش دادم هر دوبارش پرخون بودم…دکتر گفت به خاطر فولیک اسیده اما نگفت قطعش کن، ولی همیشه که دکترا درست نمیگن، منم قطعش کردم.

دکترم که تا سه ماهه دیگه خارج از کشوره. حالا چند روزی نیمخورم تا تکلیفم مشخص بشه ببینم چی میشه پری میاد نمیاد

اره اصلا اشکالی نداره چندروزی قطعش کنی.چون اگه باردارم باشی اون ازمایشات کاملی که اوایل بارداری میدی مشخص میکنه که به هرحال این فولیکا اثر خودشونو گذاشتن یانه.

مرسی عزیز دلم از راهنماییت

قربونت گلم

امروز بی بی زدم مثبت شد… :upside_down_face:

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.