حالت تهوع بارداری

سلام به همگی.
باردار هستم به شدت حالت تهوع و کسلی دارم.میل به هیچی ندارم.خوراکم کم شده.هر چی میخورم سیر نمیشم و خیلی زود گرسنه م میشه .همش در حال خواب هستم.
چیکار کنم ؟؟؟

الی جان ضعف و بیحالیت طبیعیه .تهوعت چقدره؟کی هست؟میتونی چیزی بخوری یا نه؟

عزیزم صبح از خواب پا میشم شروع میشه تا اخر شب وقت خواب.اصلا هیچی نمیتونم بخورم خیلی خیلی غذام کم شده.فقط حالت تهوع دارم هیچی بالا نمیارم ببخشیدالبته.میترسم ضرر به بچه م برسه.

بسکویت امتحان کردم.سیرابی امتحان کردم خوب نشدم اصلا

به بچه که ضرر نمیرسه همه دارند من خودم ۵کیلو کم کردم.الان دارویی استفاده میکنی؟
تحت نظر هستی؟
چند هفته ای؟

بله تحت نظر پروفسور هستم.هفته ی هفت.ویتامین D و یدوفولیک.

ایشون برات دارویی شروع نکردند؟برای تهوع

قرار 29برم پیشش برام آزمایش بنویسه.من از وقتی پا تو ماه دوم گذاشتم اینجوری شدم عزیزم .ولی برم پیشش حتما بهش میگم.

خواستی میتونی صبر کنی پیش ایشون بری تا برات تجویز کنند.ولی داروهای راحت میتونی قرص ب۶ قبل هر وعده و قرص زنجبیل به اسم زینتوما استفاده کنی.
داروهای دیگه هم هست که بهتره خود ایشون تجویز کنند.ب۶آمپولش هم داره خیلی ضعف داشتی کلینیک نزدیک خونه برو تا دکتر سرم و آمپول برات تجویز کنه

1 Likes

عزیزم ممنون از راهنمایی خوبت گلم.ولی میترسم چیزی مصرف کنم خودم.تحمل میکنم تا 29 برم پیشش.مرسی خانومم.

1 Likes

خوبه عزیزم.چیزهای شور مثل کشک یا پسته و یا بادام رو امتحان کن.

باشه عزیزم حتما.مرسی خانومی.

1 Likes

خوراکت کم شده ؟؟؟بعد هرچی میخوری سیر نمیشی؟؟؟؟ :thinking: ولی درکل ایناکه میگی توبارداری طبیعیه

1 Likes

خیلی برام آزار دهندس عزیزم من نتونم هیچی بخور چطوری به جنین چیزی برسه.

جنین از خودت تغذیه میکنه منم هیچی نمیتونستم بخورم دکتر میگفت نگران نباش اون از خودت تغذیه میکنه من تو بارداری خیلی لاغر شدم فقط ماه اخر دوسه کیلو اضافه کردم

من با اینکه که حالت تهوع داشتم و همش بالا می آوردم ولی باز به زور میخوردم .میوه به هم حالت تهوع رو یکم کمتر میکرد .واسه همین من وزن اضاف کردم خداروشکر .خیلی دوران سختی بود که خدارو شکر سپری شد و وارد سه ماه دوم شدم .

3 Likes

عززیزم منم همینطور بودم تا دو هفته پیش خیلی اذیت میشی حالت تهوع شدید سرگیجه فشار پایین بی میلی به غذا ضعف دائم همش دوس داری بخوابی اما رفتم دکتر گفت هیچ کاریش نمیشه کرد همه چیش طبیعیه. 3 کیلو هم کم کردم. اما الان که هفته 10 م خیلی بهتر شدم تازه غذا خوردنو شروع کردم اون تهوع ضعفا و بی حالیا خیلی کم شده. من احساس میکنم همه این علایم بخاطر بی غذاییه. این چن هفته هم بگذره اوکی میشی

2 Likes

عزیزم من حالاچهارماهمه و۳کیلوکم کردم،تاالان هرشب بالامیارم

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.