حاجات من😔😔😔😔😭💔

لاتقنطوا من رحمه الله

2 Likes

برای خوب شدن حالت صلوات فرستادم :orange_heart:

1 Likes

اره مریم به طرز وحشتناکی همه افتادن…
استاد ازهمه بخاطرتقلب سوال پرسید وگف توضیح بدین.
من همشو گفتم.
گف حیف تو که بد نوشتی امتحانتو گفتم استاد تایم کم بود:stuck_out_tongue:
گف بااین معلوماتت تو ۱۷-۱۸باید میشدی من دلم نمیاد بهت بدم۱۰
میندازمت ترم بعد بیا…
گفتم نه نه همون ده خوبه…
گف ببینم چی میشه:grin::joy::joy:

2 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy:

2 Likes

عزیزدلم از همین اول ک نباید ناامید باشی باید امیدوار باشی ناامیدی گناهه
مطمئن باش با قوت قلب و انرژی مثبت توسل کنی جواب میدن بهت:heart:
چله دعای توسل توسل به 14 معصوم هست, میتونی 4 روز پست سر هم سر یه ساعت مشخص روزی 3 هزار تا یاعلی بگی ک توی 4 روز میشه 12 هزار تا, یه نماز هم هست 12 رکعته 12 روز باید بخونی, چله 300 صلوات به حضرت ابوالفضل هم هست روزی 300 صلوات تا 40 روز

2 Likes

واست صلوات فرستادم عزیزم امیدوارم زودتر حال دلت خوب بشه

نمیتونم بگم به کی توسل کن چون خودم از هیچکدومشون جواب نگرفتم

فقط خدا هست که همیشه آغوشش رو به بنده ش بازه فقط از خودش بخواه که دلتو آروم کنه

2 Likes

ن اجی نزار شیطون تو دلت رخنه کنه واز نگرانیت سوء استفاده کنه. مطمعن باش جواب میگیری عزیزوم.
خدایا شمارو به حق اقا اباعبدالله خودتون فریاد رس این ابجی گلم باشین. ومشکلشو حل کنین وحاجت رواش کنین. الهی آمین جانم

1 Likes

قربونت . حتما واست دعا میکنم به حاجت دلت برسی⁦:heart:⁩⁦:heart::bouquet:

1 Likes

فرستادم گلم…

1 Likes

فقط خدا :point_up:

1 Likes

دعا سه نوع هس یا براورده میشه یا بهترش میدن یا توی قیامت براورده میشه ک اجر خیلی بالایی داره اتفاقا اون موقع میگن کاش دعاهامون براورده نمیشد چون ثواب زیادش می بینن پس اگ براورده نمیشه اصرار نکن اما زیارت عاشورا تا یکسال دعای یستشر و عشرات . نمازشب و نماز حضرت زهرا و توسل به امام ها اثرداره

1 Likes

عزیزم اگه نیتت مناسبت باشه به هرکی توکل کنی و باورش کنی انجام میشه
ان شاء الله به مرادت برسی
ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.