جیوه ریخت رو دستم

خانمها کمک کنید اطلاعات بدید
جیوه دماسنج ریخت رو دستم انگشترامو داره میخوره؟چندروزه اقدام ب بارداری کردم مشکلی نداره؟؟؟؟

واییییییی. چی وحشتناک… تو نت سرچ کن ببین باید چیکار کنی چون جیوه ب پوست بخوره خیلی بده

تو نت سرچ کردم به طلاساز اشنا زنگ زدم فعلا ک انگشترام ترک خوردن داره خورد میشن خیلی ناراحتم
بیشتر ناراحتم ک تو اقدامم اگر لقاح صورت گرفته باشه چی؟؟؟؟

ن فک نمیکنم ضرری برسونه واسه لقاح. بد تر از همه چی همین استرسته ک سمه واسه بارداری… نگران نباش.

طلا رو پودر میکنه جیوه :woman_facepalming:t2:

1 Likes

ی طلاساز گفت سریع بندازش تو جوهرنمک
انداختم بعد با اب سرد و مسواک شستم خداروسکر متوقف شد خوردگی

ولی خب دیگه بدردم نمیخورن چون خشک شده انگشتر و چندجاش حالت شکستگی پیدا کرد جدا شد ازش:cry::cry:

1 Likes

بفروشش

خیلی بده :pensive:

عزیزدلم فدای ی تار موت.طلا چه ارزشی داره که بخوایی بخاطرش ارامش خودت رو بهم بزنی.ـمهم سلامتی خودته . انشالله برای خودت هیچ مشکلی پیش نمیاد.هروقت به مشکل خوردید ی صلوات بفرستید و ایت الکرسی خیالت راحت باشه

1 Likes

رو دستت که اشکال نداره، من قبلا خیلی با جیوه سروکار داشتم، اما درمورد انگشتر اطلاعی ندارم، به نظرم اگه انگشتره خورده شده خوردگی رو ازش جدا کنید تا پیشروی نکنه

منم یبار رو النگوم ریخت النگو شکست بردم فروختمش دیگه بدرد نخورد :expressionless:

اره حتما

الهی خیلی بده جونتون سلامت

1 Likes

بهم گفتن جوهر نمک بزن فعلا که پیشروی نکرد تا انشاالله بعد تعیطلات ببینم چی میشه؟
مطمعنید استنشاق گازش ک تو هوا بود برامن مشکلی ایجاد نمیکنه؟

ممنونم عزیزم حلقه ازدواجم بود نشون خواستگاریم بود انگشتر هدیه سرعقدم بود خیلی ناراحتشونم بیشتر ناراحت پوست و اسیبی هستم ک جیوه ب بدن میزنه

نگران نباش انشالا چیزی نمیشه

انشاالله چیزی نباشه این ماه خیلی امید داشتم ب اقدام ب بارداریم میترسم ضرری داشته باشه

1 Likes

به خودت استرس نده

اگه از دماسنج آزاد شده که اونقدری گاز نداره که نگران کننده باشه، خطرناکترینش اینه که با سطوحی از پوست که محل رویش مو هستن برخورد داشته باشه، مثلا کف دست یا پا ایرادی نداره

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.