جوش روی سینه

سلام بچه ها سوالم مورد دار بود روم نشد تو عنوان بزنم🙈 روي سينم قسمت تيره رنگش يكسري جوش ريز زده قشنگ با دست حس ميشه كسي ميدونه چرا اينجوري شده؟سرطان سينه كجا رو بايد لمس كنيم دونه پيدا كنيم

عزیزم جوش روی سینه ربطی به سرطان نداره سرطان سینه ی غده مثل توپ کوچک داخل سینه رخ میده.تو گوگل سرچ کن طریقه معاینه سرطان سینه متوجه میشی

اخه نوشته بود اگه نامرتب باشه بايد بريد دكتر يكي از علائمشم زده بود سرطان واسه همين ترسيدم گفتم ببينم كسي اينجوري بوده يا نه

2 Likes

اولن خدا نکنه عزیزم به دلت بد راه نده چیزی نیست توکل بخدا

ممنون عزیزم مرسی از لطفت :kissing::kissing_heart:

1 Likes

بارداری؟؟

اگه بارداری طبیعیه.نگران نباش معمولا هاله دون دونه شبیه جوش

نمیدونم الان حدود ۱۵-۱۶روز عقب انداختم و دل درد و کمر درد داشتم هفته پیش آز دادم منفی بود ولی هنوز پری نیومده

اره سفید و ریز نمیدونم از چیه واقعا

خواهش گلم😚

دوباره آزمایش بده.غیر طبیعیه اینقدر طول کشیده پریودتون شاید باردار باشید.اون دون دونایی که میگید تو هاله, من هم دارم مال شیر دادنهای بجه های قبلم مونده ولی بدنما یا ترسناک نیست که بخاطرش دکتر برم. از علایم باردازی سینه حساس میشه تغییراتی میکنه

اره آز دادم نوک سینه هامم درد میکنه نمیتونم دست بزنم و کمردرد زیاد و دل درد و گرفتگی عضلات شکم مثل وقتی که دراز نشست میری بعدش میگیره

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.