جواب منطقی یک پدر

:joy:

1 Likes

:rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

خداییش هر کی از این مش رضا ها داره نونش تو روغنه :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:

3 Likes

:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Likes

جواب منطقی داده دیگه :grinning::grinning::grinning::grinning:

:grin::rofl::joy::joy:

1 Likes

باحال بود.
ولی خارج ازشوخی همیشه باید فکر کرد و جواب درست و درحد خود بچه رو بهش داد.یا جایی خوندم ک دروغ نگید‌.توی ایران فقط اینطوره بقیه کشورها از ی سنی ب بعد قشنگ جواب سوالات بچه رو میدن

2 Likes

توی مدرسه هم آموزش میدن یا فکرکنم توضیح میدن بهشون…منظور از اموزش اینه ک سوالاتشون رو جوابش از توی مدرسه پیدا میکنن.ن مثل بچگیا ما همش دروغ یا اگه بپرسیدیم چیز میگفتن بهمون والا

2 Likes

اره واقعا باید دنبال جواب خوب باشیم

1 Likes

من خودم یادمه از مادرم پرسیدم جوابی قانع کننده برام نداشت و موند تو ذهنم یه عالمه سوال که تو دوستام دنبالش بودم

2 Likes

بخدا تا راهنمایی یا دبیرستان دقیق نمیدونستم طبیعی اوردن بچه چطوره ترس داشتم واسم عجیب بود چطور بچه میاد

1 Likes

ی برنامه ای هم توی زمستون شبکه ۳میذاشت واسه مادرا ک بچه ها چ سوالاتی میکنن و چطور جواب میدن بنظرم قشنگ‌بود ولی اسمش یادم نمیاد

3 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy:
من ۱۰سالم بود از مامانم پرسیدم کاندوم چیه
:angry::face_with_raised_eyebrow:
قیافه اش اینجوری شد گفت از کجا شنیدی؟
منم گفتم کلمه اش شبیه تاندون و پاندول بود یهو ب ذهنم رسید:expressionless::cry:
حالا کاندوم رو از بین حرفای زنعموم ک تازه ازدواج کرده بود شنیده بودم کارایی شو نمدونستم:grinning:

2 Likes

من تا لحظه ای ک زاییدم نمدونستم:neutral_face:اواخر ۱۵سال بودم

3 Likes

:clap::clap::clap::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

اخی عزیزم.اره دیگه منم‌ اون زمان درس میخوندم نمیدونستم

2 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:پدسگ

1 Likes

اره دیگه منم از همون موقع ترس تو وجودمه

1 Likes

اووه اوه اگر میگفتی از زن عموت شنیدی مامانت جرش میداد :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.