جواب مثبت بعد از ivf

سلام جواب من بعد از ivf مثبت شد روز ۱۴ بتا ۲۹۰ بود رفتم پیش دکترم بهم گفت آخر این ماه برم برای صدای قلب خیلی نگرانم اصلا حالت تهوع ندارم فقط دردسینهدارم با مقداری ترشح شفاف میترسم نکنه اتفاق بدی افتاده باشه

1 Likes

سلام عزیزم نگران نباش مامان من بارداره ولی حالت تهوع نداره

راستی تبریک میگم انشالله این دوران روبه خوبی بگذرونی

اي جونم خيلي مباركتون باشه
اصلا نگران نباش فعلا براي تهوع زوده تا هفت هشت هفته
تازه بعضيا ديرتر هم شروع ميشه

همون درد سينه علامت خوبي براي بارداريه :ok_hand:t2:

مگ مامانتون چن سالشع😁

میشه توضیح بدین ivfمراحلش چطوررررر ربود وهزینه اش چقدر وکجا انجام دادین

۳۸سالشه بیچاره ناخواسته

1 Likes

خوزت چن سالته خودچم تو اقدامی

مبارکت باشه عزیزم
ان شاءالله قدمش سراسر خیر و برکت باشه و به سلامتی به دنیا بیاد
من نمیدونم این سونو تشکیل قلب چه صیغه ایه دیگه
این تکنولوژی هر چی بیشتر میشه استرس و نگرانی هم بیشتر میشه
عزیز دلم تنها در صورتی نگران باش که درد شدید کمر یا لک بینی گرفتی
قرار نیس که همه قلب بچشون تشکیل نشه
چرا همیشه بدترین حالت رو در نظر میگیریم ماها
به جای استرس مواظب خودت باش و کارای معنوی و خوراکیهای مفید در دوران بارداری رو بخور
ارامش داشته باش و فقط مثبت فکر کن
ان شاءالله بارداریتو به سلامت طی میکنی و بچه خوشگلتو در آغوش میگیری و کیفشو میبری :blush:

5 Likes

20یکسال اقدامم

انسالله ب زودی باردارشی عزیزم

انشالله

عزیزم تبریک انشا الله به سلامتی بدنیا بیاد منم پریسال ای وی اف کردم حالت تهوع نداشتم درد سینه نداشتم ترشح زیاد داشتم دور از جونتون زبونم لال ،ااسترس هم داشتم من به خاطر استرسم همش لک بینی داشتم یه قولم یه ماهه افتاد قول دوم تا سه ماه خوب بود توسه ماه گفتن بس استرس داشتم گفتن قلب داره اما قلبش ضربان نداره ،الان فقط شما به آرامش احتیاج داری عزیزم خیلی ریلکس باش

2 Likes

آخرش نی نی هاتو نگه داشتی

نه عزیزم به خاطر ضربان قلبش دکترا نذاشتن خودم نگه می داشتم ۱۰روزم وایستادم اما نذاشتن الان هم پشیمونم کورتاژ کردم آخه میگن قلب دیر ضربانش میزنه

1 Likes

ببخشید میشه توضیح بدی چجور بود عمل واینا هزینه اش چجور بود

آخی الهی انشالا باردار میشی گلم ای وی اف چند درصد میگیرره

بنظرت امکانش هست که مثلا با ای وی اف هم باردار نشی یا قطعی بارداری

عملش درد نداشت خیلی خوب بود ما از هشت نفر تو اون روز که ای وی اف کردیم فقط جنین من تو شکمم سه ماهه شد اونایه دیگه آزمایششون منفی بود چون من با هواپیا از یزد اومدم هزینه برای من۳میلیون شد چون از طرف بسیج رفتم کل عملش رایگان بود برام فقط پول داروم دادم وآزمایش و سونوی بیرون دادم وپول راه مکانم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.