جواب بی بی چک

سلام.میشه کمک کنید!
4روز از موعد عادتم گذشته امروز بی بی چک زدم.احساس کردم خط دومش کمی سایه انداخت ولی مشخص نبود گذاشتم چندساعتی گذشت خط دوم هم شک گرفته بود ولی صورتی نبود.یعنی مثبته؟

1 Likes

سلام.انشالله مثبته.فردا یه بی بی چک دیگه بزارین خیالتون راحت بشه

1 Likes

عزیزم چهار روز خیلی زوده که از بی بی چک استفاده کردی باید یک هفته ده روز بعد از موعدت صبر کنی. اگر عجله داری میتونی بری ازمایش بتا بدی

1 Likes

سلام عزیزم
انشالا که مثبت باشه اما برای این که بی بی چک جواب درستی بده باید یک هفته بعد از تاخیر قاعدگی استفاده کنید. البته در هر صورت احتمال خطا داره. آزمایش بدید بهتره

سلام گلم ممنون. فقط به این شک دارم که اولش خطt رنگ نگرفت بعد چند ساعت هاله انداخت

1 Likes

سلام عزیزم بی بی چک کلا زیاد مطمئن نیست امابرای من بعددوروزازتاخیرپریودی درست جواب داد…پس نمیشه گف قطعا اشتباهه…بعداز10دقیقه نتیجه مورد تاییده بنظرم نه چن ساعت

ممنون گلم

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم
ارغوان جان درست فرمودن همون ده دقیقه اول جواب هر چی بود درسته

فكر كنم مثبته انشاالله
چون منم سري اول همينطوري شد و مثبت بود :rose:

2 تا 3 روز ديگه بزن انشاالله پر رنگتر ميشه

ممنون

1 Likes

خواهش ميكنم عزيزم

دوست عزيز مال منم ٤ روز از موعد گذشته بود مثل مال شما يه سايه بود و مثبت شد

انشاالله ک باردارین

برامنم همین رنگی بود باردار بودم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
مبارک باشه

برا من اینجور بود متاسفانه …

ن بابا زود چی اخه!!! من ی روز مونده بود ب موعودم مثبت شد

مثبته عزیزم مبارکه فردا از خون بده :heart_eyes:

من قانونش رو گفتم شما استثنا هستید بدنا متفاوته من یک هفته بعدش بی بی میزدم مثبت میشد میرفتم از،میدادم منفی،میشد. اینطور خود شخص دپرس میشع.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.