جواب بی بی چکم چیه

تو شیردهی خیلی زود میگیره

1 Likes

ان شاء الله

صبر کن چند روز دیگه آزمایش بده بعدم قسمت اینجوری بوده درعوض باهم بزرگ میشن منم تو شیردهی باردار شدم

1 Likes

اصلا شک به مثبت بودنش نکن.داشتن کیست اونم یه نوع کیست خاص که خیلی نادره یه هاله ای ممکنه بندازه
اونم نادره بسیار نادر.
مامانت اینو بیشتر هم دوست خواهد داشت.فوقش یکم غر میزنه.مامان من به خواهرم اینقدر غر میزد تازه بچه ی سوم.اخرش هم حامله شد.و چنات خوشحال شد که ما باور نمیکردیم.زمان درستش میکنه فعلا نگو.و اروم اروم بگو که شوهرت گیر داده بعدیو بیاریم که باهم بزرگ شن وبعدا یه چیزی از زندگی بفهمیم.

وای خاک عالم.دیروز رفتم درمانگاه اونجا ی خانومه گفت بارداری گفتم نه گفت قیافت تابلوا

2 Likes

به من که گفتن تو شیردهی کمتر اتفاق میفته که باردار بشی
چون هورمون شیردهی داری
من بچه شیر نمیدم ولی هورمون شیردهی تو بدنم زیاد بود دکتر بهم گفت یه دلیلش همینه

2 Likes

سخت نیس؟؟

1 Likes

اره الان نمیتونم ب هیچکس بگم اصلاااااا.خدا کمکم کنه

1 Likes

خدا بهتر میدونه برات چی سخته و چی اسون.خاطرت جمع که اون بهترینهارو برای بندش میخواد.بهش خاطرجمع باش همه کس و همه چیز رو اون حل میکنه فقط شاکر اون باش

برم امروز آزمایش؟؟؟

1 Likes

اره صددرصد جوابش درسته .اول خونه بعد ادرار.برو چندروز عقب انداختی

ده روز

1 Likes

بدون هیچ شکی برو ازمایش.فقط یادت باشه اروم اروم بگو شوهرت گیر داده.و میگه بهترین کار اینه باهم باشن

شهرستانم بنظرت سریع میدن جواب آزمایشو؟

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 2 ساعت از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.