جواب بدی با ...؟

سلام خانوما :blush:

یه مسأله مهم: با عقده ای ها چکار می کنید؟ :roll_eyes:

یه عده مثل باجناق هستن و ازشون فامیل در نمیاد… (برداشت آزاد)

اهمیتی نداره چقدر موفق باشی، چقدر زیبا باشی، چقدر باکلاس باشی/ باز هم بهت احترام نمی‌ذارن! و مثل چرک روی ذهنت لکه میندازن… هر چقدر ببخشیشون باز گند میزنن به خاطراتت. هر وقت یادت بیاد اسمشون دوباره به خودت فحش میدی… و دلت میخواد زمان به عقب برگرده، به دهه ۶۰. بری زیر زمین دمپایی (پلاستیکی سفت جلو بسته) رو برداری، برگردی به زمان حال اونقدر بکوبیش تو دهنشون تا شبیه تابلو فرش بشن (+13)

حالا سوال من اینه؛ میبخشیشون؟
اگر بخشیدی و بازم نمیتونی فراموش کنی… چکار می‌کنی؟

جواب بدی با بدیه؟ یا بازم میگی خوبی؟! :thinking:

تجربه تلخی داری در میون بذار، می‌شنوم :rose:

سلام عزیزم الان اینو غلط نوشتی یا منظورت همین بوده؟

سلام اشتباه نوشتم :joy: درست می کنم

دست خودم نيست وقتي از يكي بدم بياد نميتونم باهاش گرم بگيرم و تظاهر كنم. كلا ناديده ميگيرمش. مثلا اگر تو جمع بحرفه اصلا برنميگردم نگاهش كنم . مثلا يه جايي باشم اونم وارد بشه اصلا انگار نه انگار.
خلاصه بي تفاوت ميشم نسبت بهش.

من بدی آدم هارو می بخشم اما فراموش نمی کنم. رابطمو باهاشون کم می کنم، اگر دیگه خیلی بدم بیاد قطع می کنم رابطمو.

3 Likes

در مورد نزدیکان هم؟

حتی اگر رابطه نزدیکی داشته باشید؟!

اصلا در مورد نزديكان اينجوري ام. آدم با دوران و غريبه ها كه رفت و آمدي نداره بعدشم خيلي روابط با اونها رسمي و محترمانه است . نزديكان محترم هستند كه در ظاهر خوب و در باطن چيز ديگري اند …

من نمیبخشم فراموش هم نمیکنم ولی سعی هم میکنم زیاد بهش فکر نکنم که آزارم بده،همون لحظه ک جوابشو میدم بماند،ته مونده جوابشم با کم کردن رفت و آمد ویا قطع رفت و آمد میدم و اینکه دیگه اون آدم سابق نمیشم براش و باهاش سرد رفتار میکنم

کلا عقیده ی من اینه:با هرکی مثله خودش!!!

خداروشکر تو نزدیکام کسی انقدر بد نبوده که بخوام باهاش ارتباطمو قطع یا کم کنم

اره واقعا… چشم ندارن آدم ببینن

دقيقا :blush::blush::blush:

خیلی خوبه که میتونید. :muscle:

در آینده اگر با خانواده همسر مشکل پیدا کنید چی؟
اونا هم نزدیکن

حسودای پلاستیکی :joy:

@soraya ياد اسم فاميل افتادم.
اشيا با ح جيمي : حسود پلاستيكي :grin::grin::grin:

خخخ :joy:

1 Likes

من آدم رکی هستم خیلی درجا به همه جواب میدم و زود اشتباهشونو فراموش میکنم و میبخشم. اصلا نمیتونم از کسی کینه بگیرم. مخصوصا از نزدیکام

1 Likes

آفرین :rose: چه قلب بزرگی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.