جواب آزمایش قند سه مرحله ای

قربونت عزيز دلم :kissing_heart:

عزیزم چند هفته ای؟
یه کوچولو هم کم خونی داری…آهن مصرف میکنی؟

1 Likes

من ۲۸ هفته ام گلم اره استفاده میکنم قرص آهن و مولتی ویتامین عزیزم

1 Likes

سلام عزیزم
قند ناشتا خوبه اما مرحله دو و سه یکم بالاست شما بهتره به یک دکتر غدد مراجعه کنید تا اگر لازم بود بیشتر بررسی کنن

1 Likes

ممنون عزیزم خوب بنظرتون خیلی بالاست قندم خانم حکیمی

1 Likes

مواظب قندت هم باش عزیزم.انشاءالله بارداری بی خطر و نی نی سالمی بدنیا بیاری

1 Likes

بقیه آزمایش هام چه جور خانم حکیمی شرمنده باز سوال کردم گلم

باشه چشم گلم حتما عزیزم زنده باشی بازم ممنونم ازتون یه دنیا تشکر

1 Likes

عزیزم همش که مربوط به شیرینی نمیشه مواد قندی مثل برنج و نان و … که استفاده میکنیم تو بالارفتن قندمون تاثیر داره

3 Likes

حالا دیگه هیچی نمیخورم می ترسم از قند ولی این هم بیشتر اذیت میشم که چیزی نخورم بچه وزن نگیر طفلی نمی دونم چه کار کنم

1 Likes

عزیزم فقط مواد نشاسته ای و قندهای مصنوعی رو حذف کن و اگر مشکلی نداری پیاده روی کن.پروتئین و لبنیات کم چرب و برنج سبوس دار و نان سبوس دار مشکلی نداره گلم.

1 Likes

عزیزم یه مقدار هم کم خونی دارید بهتره با تجویز پزشک تون قرص آهن مصرف کنین

1 Likes

باشه فدات حتما تشکر گلم

ممنون عزیزم قرص آهن استفاده میکنم که

خانم حکیمی یه سوال دارم خودمتون امکان داره مولتی ویتامین قند بالا ببر چون من قبلا زیر نظر متخصص زنان شیراز بودم گفت مولتی ویتامین شما نخورین چون اویل بارداری باز قندم بالا بود با رعایت اینا و دوباره آزمایش سه مرحله انجام دادم گفت قندت خوبه ولی رعایت بکن… اون بخاطره همین بهم گفت اصلا نخور مولتی ویتامین ولی برگشتم شهر خودم دکتر برام تجویز کرد که باید بخورم حالا تو شک هستم نکن حرف اون بنده خدا حقیقت داشته الان بردم پیش دکترم بهم گفت هفته ای دوتا بخور چون من قبلا روزی دوتا میخوردم گفت دیگه نخور فقط هفته ای دوتا ۱۵ روز رعایت بکن دوبار آزمایش مجدد بدم

دقیق یادم گفت اگه این قرص ادامه بدی باز قندت میره بالا اخرهم همین جور شد حرف خود دکتر…ومن چون ازشون دور م و برام امکان این که تلفنی هم جواب بده نیسته باید حضوری پیش بری اونم نوبت اش به بدبختی گیر میاد یه نوبت بهت بدن سخته بدن واسه همون روز یا ده روز نمیدن باید سه ماه چهارم طول می کشه نوبت اون دکترگیرم بیاد حالا خیلی فکرم درگیر چه کار کنم بخورم یا نخورم مولتی ویتامین

عزیزم بهتره با تلفن ثابت به شماره 02170701050 زنگ بزنید و از کارشناس سوال کنید تا خیال تون راحت بشه
می تونید عکس آزمایش تون رو هم براشون بفرستید

باشه ممنون عزیزم تشکر بابت همه چی همچنین گروپی همیشه سالم سلامت باشین گلم

1 Likes

چرا نمیخوری گوشت و مرغ بدون برنج بخور با سبزی جات
خیلی هم خوبه

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.