جواب آزمایش قند سه مرحله ای

قبلا قندم ۸۶بود دکترم گفت خوبه مواظب باشه ولی الان ۸۸ بنظر تون خوب یان ممنون میشم کمکم کنید دکترم هم نیسته یه هفته دوهفته که براش ببرم خیلی کنجکاوم بدونم

سلام فاطمه جان.قند یکساعته و دو ساعته کمی بالاست.
قند ناشتا خوبه

وا جدی باخدا خیلی می ترسیدم که بالا باشه من که شیرینی نمیخورم زیاد

بقیه آزمایش هام چیه گلم میدونی

سردرمیاری ازش

عزیزم من این متن و از گوگل در اوردم‌

اجتناب از غذاهای شیرین

پرهیز از مصرف غذاها و نوشیدنیهای قندی به کاهش تأثیرات دیابت بارداری بر مادر و کودک کمک می‌کند. مصرف غذاهای قندی موجب افزایش قند خون افراد می‌شود بویژه اگر این غذاها حاوی قندهای تصفیه شده باشند. زنان مبتلا به دیابت بارداری باید از مصرف غذاهای قندی تا حد ممکن پرهیز کرده و یا مصرف آنها را محدود نمایند.

غذاهای قندی که باید از خوردن آنها صرفنظر کرد عبارتند از: انواع کیک‌ها، بیسکویت‌ها، شیرینی‌ها، پودینگ‌ها، نوشابه‌های قندی، آب میوه‌های حاوی شکر افزوده.

اجتناب از مصرف غذاهای بسیار نشاسته‌ای

غذاهای نشاسته‌ای دارای کربوهیدرات زیادی هستند و بیشترین تأثیر را بر قند خون می‌گذارند بنابراین باید تنها مقادیر بسیار کمی از آنها را مصرف نمود. برخی از غذاهای نشاسته‌ای که بهتر است از خوردن آن پرهیز یا مصرف آنها را محدود کرد عبارتند از: سیب‌زمینی سفید، نان سفید، برنج سفید، پاستای سفید.

اجتناب از مصرف قندها و کربوهیدراتهای مخفی

برخی از غذاها حاوی منابع واضحی از شکر و کربوهیدارت نیستند اما ممکن است هنوز هم حاوی سطوح ناسالمی از شکر و کربوهیدرات باشند برای مثال غذاهای بسیار فرآوری شده، برخی از چاشنی‌ها، سس‌ها و کچاپ‌ها، فست‌فودها و الکل.

شیر و میوه ها حاوی قندهای طبیعی هستند و زنان باردار می‌توانند با رعایت تعادل از مصرف آنها لذت ببرند.

••• من قبل از بارداری دکتر بهم گفت حتی میوه های که قند دارن رو از اینترنت پیدا کن نخور و اینکه هله هوله و برنج و ماکارانی و نون سفید حتی خرما و عسل هم گفت نباید بخوری
البته الان تو بارداری یکم میخورم ولی کم

1 Likes

عزيزم قند يك ساعته و دو ساعتت يكم از نرمال كه خودش زده بالا همين

1 Likes

ممنون عزیزم

1 Likes

جدی جایی نگرانی نیسته پس گلم خیالم راحت باشه

2 Likes

خواهش میکنم امیدوارم مفید بووده باشه

1 Likes

مراعات كن عزيزم
از قند طبيعي استفاده كن ب جا شيرينيجات
مثه مويز توت خشك خرما
اينارو دكتر بمنم گفت

2 Likes

باشه چشم گلم حتما عزیزم همین کار میکنم می ترسم والا از قند

1 Likes

ابجی بقیه آزمایش ام چیه بنظرت نمیدونی

كدو هرروز استفاده كن
تو خورشت كنار مرغ يا رنده كن تو سالاد يا ماست اصلا طعم بدي نميده
هرروز يه دونه خيار بخور
باميه هم خوبه ولى يكم ليز ماننده ابش

3 Likes

نگران نباش .باقی آزمایشات خوبند.همون مطالبی که نازبانو جان گفت رعایت کنی خوبه.همین گلم

1 Likes

اتفاقا همیشه کدو استفاده میکنم توخورشت و واسه خودم کباب میکنم میخورم باشه بازم بیشتر استفاده میکنم

خيلى خوبه ان شالله كمترهم ميشه
جاي نگراني نيست

1 Likes

ای جان دستت درد نکنه ممنون عزیزم خداروشکر که شما هستین بهمون کمک کنی یه دنیا تشکر ازهمه دوست هایی گلم

2 Likes

ممنون عزیزم زنده باشی فدات یه دنیا تشکر

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.