جواب آزمایشم رو بگید ممنون

سلام خانوم حکیمی میشه راهنماییم کنین؟

بهار این آزمایش چیه ???

1 Likes

ژنتیک منو همسری گفتم ببینم خانوم حکیمی چی میگه

1 Likes

عزیزم من سر در نمیارم از این آزمایشا :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
می تونید با شماره 02170701050 تماس بگیرید و از کارشناسان مامایی کمک بگیرید (با تلفن ثابت)

2 Likes

ممنون خانومی :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :grin::rose:

خانم حکیمی لطفا بیاین اونجا ک تگتون کردم کمکم کنید😢

عزیزم شما اقوامین باشوهرتون؟چرااین ازمایشودادین؟هزینش چقد میشه؟منم دوس دارم انجام بدم ولی میترسم

زری جون مام فامیلم این ازمایشو انجام دادیم تقریبا دوسال پیش اونموقعه ۴۲۰ شد هزینه اش
که پولشو بیمه داد ب شوهرم

1 Likes

لازمه انجام بدیم اخه؟دیگه حوصله هیچی روندارم چندسال پیش قصدشو داشتم انحام بدیم ولی الان اصلا

توفامیل ما بیشتر ازدواجا فامیلی ان خداروشکر بچه هاشونم سالمن مشکلی ندارن

ما هیشکی تو فامیل مشکلی نداشتن
ولی دوستای شوهرم مجبورش کردن که بریم

1 Likes

بعدم که رفتیم هیچ مشکلی نداشتیم

1 Likes

ما هم میخواستیم بدیم رفتیم موسسه رویان تو تهران مشاور ژنتیک اما گفت زمانی که تو فامیل کسی مشکل نداشته باشه آزمایش ژنتیک نمیگیرن .چون آزمایشگاه نمیاد دونه دونه کروموزوم هارو بزاره کنار هم ببینه چی میشه وقتی کسی تو فامیل مشکلی داشته باشه اون مشکلو برای شما آزمایش میکنن ببینن بچه شما دچار میشه یا نه

1 Likes

واقعااا؟؟پس من نگرانش نباشم دیگ؟

1 Likes

اره
چیکار همش تقصیر دوستاشه هرچی میگن گوش میگیره

1 Likes

به ما که اینو گفتن از دکترمم پرسیدم همینو گفت حالا باز سوال کن .ولی وقتی تو فامیل نزدیک کسی نباشه آزمایش نمیگیرن

1 Likes

سلام زری جون خوبی اره فامیل هستیم. هزینش ازاد زیاده ولی ما 60هزار دادیم با دفترچه نگران نباش اگه میخوای بدی بده ضرر نداره که

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.