جواب آزمايش خون

سلام دوستان من پريودي هام تقريبا نا منظم ٢٨روز ٣٢ روز٣٥روز و … الان از بيشترين طول دورم يك روز گذشته هنوز پري نشدم تا حالا انقدر طول نكشيده بود،يك روز قبل موعد بخاطر آمپولي كه براي تنفس ميخواستم بزن آزمايش خون دادم جوابش دو نيم بود،پس چرا پري نشدم ممكنه يكم بگذره مثبت شه؟

سلام عزیزم
خیلی بعیده که مثبت بشه به نظرم آمپول تونو بزنید

تو بارداردي قبليم كه گفتن جفت ضعيف و جنين مرده بود هم روز دوم سوم تاخير جوابش يك بود هفته بعدش كه رفتم شد١٧٧و مثبت شد ميترسم الانم مثل اوندفعه بشه

آمپولو بدون نسخه هم ميدن؟همون پروژسترون؟آخه هميشه طبيعي ميشم هيچ وقت قرص و آمپول مصرف نكردم

عزیزم پس یه مشکلی داشته که نشون نداده بوده
من منظورم اون آمپول برای تنفس تون بود

اونو كه زدم وقتي ديدم منفيه الانم هنوز پري نشدم فعلا منتظرم ببينم چي ميشه،ولي ميترسم دير نشون بده و بازم همون مشكل پيش بياد :sob:

نه نترسین چیزی نمیشه، به خاطر همین استرس هاست که پریود نمیشین
انشالا ماه بعد باردار میشین البته اگر آرامش داشته باشین و به هیچ چی فکر نکنین

1 Likes

ممنونم از دلداريتون اين ماهم اقدام جدي نداشتيم ولي خيلي عصبي شدم اين يكي دو هفته شايدم بخاطر اينا عقب افتاده ايشالا يا پري ميشم يا مشكلي نيست :disappointed:

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
به مشکل فکر نکنید تا پیش نیاد
همه چیز دست شماست عزیزم
مثبت فکر کنید، ورزش کنید، شاد باشید، آروم باشید، خوب غذا بخورید، خوب بخوابید تا همه چیز خوب پیش بره انشالا

1 Likes

مرسي خانوم حكيمي عزيز انقدر مهربونيد :heart::heart:چشم :kissing_heart:

1 Likes

خواهش می کنم
لطف دارین :rose:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.