جنین دیده شده اما ضربان نداره در هفته 6

برحسب اولین سونو که شش هفته ویک روز بود دکترسونو گفت جنین دیده میشه ولی ضربان نداره برو ۴روزبعد یا سونو واژینال بده یا دوباره بیاسونو شکمی روتکرار کن امروز رفتم واسه سونو شکمی که میشد ۷هفته ویک روز ولی سونو تشخیص ۶هفته و۴روز دید و گفت ساک دیده میشه ولی فاقد آمبریو میباشد… بچه ها خیلی راحت بهم گفت خانم باید سقطش کنی

عزیزم تیتر بتا نداده بودی؟منظور از فاقد آمبریو یعنی چی

1 Likes

سلام عزیزم خوبی مهربونم نی نی جون خوبه
فاقد آمبریو یعنی ساک که تشکیل شده جنین توش نیس پوچه

عزیزم ناراحت نباش یه دکتر خوب و یه سونو دیگه برو

بخدا گیج شدم نمیدونم چرا اینطور شد اون جمعه گفتن جنین هست قلب روهست این جمعه میگن اصلا جنین رونیست ورشدشم متوقف شده

صبر کن تو هشت هفته برو…که با سونوی شکمی ضربان قلب خوب شنیده میشه…بعضی وقتا قلب دیر تشکیل میشه…جای نگرانی نیست…

1 Likes

منم خوبم هنگامه جان فقط کارم شده قران خوندن و التماس خدا

1 Likes

نری سقط کنیا
اوندفه گفته شیش هفته و یه روز
بعد چهار روز گفته شیش هفته و چهار روز
درسته ینی رشد داشته تا هفته ده صبر میکنی قلبش تشکیل میشه ان شاللع

1 Likes

نه بعد هفت روز گفته ۶هفته و۴ روز

آها دکترا میگن تا هشت هفته صبر کنید بعضی هام میگن تا هفته ده فرصت هست یکم بیشتر صبر کن

عزیزم صبر کن گاهی تا ده هفته ضربان قلب و تازه میشنوی عجله نکن گلم یه سونو دیگه برو

عزیز دلی مهربونم خدا نی نی تو رو واست حفظ کنه الهی منم واست دعا میکنم بخدا همیشه انشالله که بچه سالم و صالح داری خوشگلم🙏

1 Likes

انشالله با دعای شما خوبان منم اروم میشم و نی نی رشد میکنه خدا به حق فاطمه زهرا دامنتو سبز کنه مرسی از دعاهات ابجی

2 Likes

ایشاالا چیزی نیست عزیزم به دلت بد راه نداره امیدوارم خدا واست نگه دار سلامت باشی گلم

سلام
خون ریزی یا لکه بینی یا کمر درد شدید دارین؟

سلام خانمی، بخودتون استرس وارد نکنید، تا ده هفته هم میگن صبر کنید، اگر هم خدایی نکرده مشکلی باشه بدنتون خوبخود جنین رو دفع میکنه چون از بنده که اینجوری گفتن خودبخود دفع شد البته إن شاءالله به حق این ماه پر برکت از شما مشکل نداره و فرزند سالم و صالحی خداوند بهتون عنایت کنه.

1 Likes

لکه بینی کمی چندروز پیش داشتم یعنی از لکه یکم بیشتر بود وقرمز رنگ

ممنون عزیزم…دکترم که گفتن خوردن چیزهای گرم روشروع کن…شماچندهفته بودی وچجوری دفع شد وچندروز بعد

یعنی باید سقط بشه؟

اره باید سقطش کنم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.