جنسیت نی نی ناز من چی به نظرتون؟

سلام.من نه هفته باردار هستم خیلی عاشق ترشی شوری هستم و خیلی هم می‌خوابم به نظرتون کوچولو من دختر یا پسر؟؟؟؟

1 Likes

خخخخ اصلا نمیشه حدس زد…
منم ترشی و بیشتر ترجیح میدادم و پسر بود. البته که میگن ربطی نداره

دختره من اینجوری بودم فقط نمک و ترشی میخوردم

ببخشید این بچه پروفایل بچه خودتون هست؟

سلام البته که تشخیص نمیشه داد و بدن هرکس یه جوره، اما منم مثه شما بودم دختره کوچولوم :hugs::cherry_blossom:

1 Likes

سلام .من اوایل بارداریم عاشق ترشی و سالاد شیرازی بودم .ولی از وسطاش ب بعد عاشششششششق شیرینی .نی نیم هم پسر بود

1 Likes

سلام منم مثل شما بودم تا حدی که قره قروت میخوردم بعدشم شیرینی نی نیم هم دختره االبته الان که رفتم ماه هفت ترشی شیرینی کم شده فقط لواشک میخورم ولی فک نکنم بشه زیاد رو اینا حساب کرد

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
لطفا سوال تون رو در گپ جدید بپرسین
در صفحه اصلی مامی گپ گزینه گپ جدید هست اونو بزنید یه کادر باز میشه که می تونید سوال تون رو بپرسین

ممننون عزیزم

1 Likes

سلام بسلامتی.ازروی،این،چیزا نمیشه،گفت چون خودم ترشی میخوردم و پسر بود.اما همه میگفتن دخترهـ.درصورتی،که جاریم همش شیرینجات میخورد و پسربود.اما به گفته قدیمیا اگر مادر تنبل بشه و همش،بخوابه دختره.ازالان به،این،چیزا اصلا،فکرنکن فقط سلامتیش،برات مهم باشه

1 Likes

اسماجون من خیلی زرنگ وفرض شدم :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Likes

فرز* :crazy_face:

2 Likes

منم شوری دوست داشتم پسره زمان پسر اولم فقط شیرینی دوست داشتم

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 Likes

خواب زیاد دختره شکمت چجوریه پهن یاگرد

پ چطورمن اصلانمیخوابم

بااین که هنوز کوچک شکمم آمده بالا گرده

پس پسرشکم منم زودبالااومدوگرده پسره حس خودمادر هیچوقت اشتباه نمیکنه حست چی میگه دختریاپسر علایمتو بگو بگم

چندماهته

1 Likes

چندهفتته شکمتونگاکناگه نوکش تیزپسره اگه نوکش گرده دختره بروجلواینه نیم رخ وایستانگاکن

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.