جنسیت نینی در غربالگری

بچه ها سلام من غربالگری انجام دادم اگه گفتین بچه ام چیه:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::yum::yum::yum::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip:

پسر :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

نچ نچ دختره :rofl::smiling_face_with_three_hearts:

پسره حتما که خوشحالی :sweat_smile:

1 Likes

مگه دخی چشه :cry:

1 Likes

وااای آره منم خواستم بگم :joy_cat::joy_cat::joy_cat::joy_cat::joy_cat::joy_cat:

1 Likes

چون مادرشوهرش ایناپسرمیخواستن

1 Likes

اها از اون نظر

1 Likes

اینطور که تو خوشحالی پسره حتما😂

1 Likes

پسر.ایشالله زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشه جنسیت مهم نیست.

من عاشق دخترم
ولی ایشون پسر میخواست :sweat_smile:

1 Likes

والا :joy::joy::sweat_smile::sweat_smile:

1 Likes

نه دوستان من بچه ام دختره و خیلیییم خوشحالم به درک وجهنم دختررما دوست نداشته باشن خودم که دارم باباشم که داره پس اونا مهم نیستن میمیرم براش :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart::heart::heart::heart:

11 Likes

تو سونوگرافی قربونش برم الاهی دستاشو گذاشته بود توصورتش نتونستم ببینمش :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

الهی عزیزم خداحافظش باشه،برات مهم نباشه به من حتی تبریک نگفتن ولی مهم منوهمسرم بودیم

4 Likes

فدات گلم اره بخدا به منم تبریک نگفتن درسته شوهرم پسر میخواست ولی خب دخترشد الانم خیلی دوسش داره منم خیلی خوشحالم و تا میتونم با دخترم حرف میزنم اونم هی نمیدونم با چی هی میزنه تو شکمم:grinning::grinning::grinning::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:قربونش بشم الاهی

2 Likes

همسرت هم تکوناش ببینه هم کلی عاشقش میشه،من الان دخترم باورکن هروقت صداپدرش وبشنوه تکون میخوره تعجب میکنم ازاینکارش وهمسرم کلی خوشحال میشه ازاینکاراش به دنیابیادهم یه کارایی میکنن دختراکه دل همه براشون ضعف میره اصلابقیه برات مهم نباشن،من یه بارخیلی ناراحت شدم به مادرشوهرم گفتم هرچه پسرت کاشت برداشت میکنیم دیگه تاحالارک بهم نگفت که چرادختره

4 Likes

من بچم تکون میخوره به باباش میگم نگاه کن نگاه میکنه دیگه تکون نمیخوره :expressionless::expressionless::expressionless: گاهی ضایم میکنه

7 Likes

حسودترین فرددنیاس ایشون

1 Likes

ای جوووونممم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.