جنسیت دختر

فاطمه جان ،دیروز غربالگری انجام دادم و جنسیتو قطعی بهم گفت که پسره

1 Likes

مبارک باشه عزیزم حالا باید واسه اسم کوچولوتون نظر سنجی راه بندازید :smiley:

هیچی تو ذهنم نیس واقعا،همسرم محمد دوس داره خودم علی فقط تا اینجا فکر کردیم،جالب اینجاس اسم دخترمم آیلا هستش همخونی ندارن

اینکه غصه نداره اولا خواهر من انسانها باهم متفاوتن و هر کدوم شخصیت جداگانه دارن و بعدها هر کدوم میرن پی زندگی خودشون قرار نیست تا اخر عمر کنار هم باشن که‌ ‌… بعدشم لوازم خونه نیستن که میخوایی باهم ست کنی بذار امیر محمد.یا محمد علی. امیر علی… اول جفتشون الف هست.

سیلام خانم حکیمی عزیز. طاعات و عباداتتون مقبول درگاه احدیت
:sparkling_heart:ی سوال داشتم از حضورتون
من اواخر اردیبهشت ماه اقدام کردم برای بارداری بعد سه شب اقدام کردن فرداش یعنی یک خرداد پریود شدم بعد پاک شدنم ۷خردادهم اقدام داشتم تا کی باید صبر کنم و از بی بی چک استفاده کنم که بفهمم باردارم ؟؟؟؟

سلام عزیزم
شما باید اول بازه تخمک گذاری تون رو پیدا کنید و در اون بازه نزدیکی داشته باشید.
با استفاده از ماشین حساب های زیر می تونید تاریخ تخمک گذاری تون رو پیدا کنید.
ماشین حساب طول دوره قاعدگی - دانشنامه فرزند
ماشین حساب تخمک‌گذاری - دانشنامه فرزند
محاسبه تخمک‌گذاری در قاعدگی نامنظم - دانشنامه فرزند

دوستان عزیزم
مطمئنا خداوند یک صلاحی میدونه که بهتون دختر یا پسر میده برخلاف میلتون

1 Likes

باید یک هفته تا ده روز از تاخیر در قاعدگی تون بگذره تا بتونید از بی بی چک استفاده کنید

در این زمان تخمکی وجود نداره که شما اقدام کردید عزیزم

اخه چون دوست داشتم اینبار صاحب دهتر بشم روزهایی که روز تخمک گذاری نبود نزدیکی کردم. برای تعیین تخمک گذاری من حتی سونو هم دادم.دکتر بهم گفت قبل و بعد تخمک گذتری باید نزدیکی داشته باشم. پس یعنز امکانش هست باردار نشده باشم؟؟؟

عزیزم دو روز قبل از تخمک گذاری باید نزدیکی کنید. شما اول خرداد پریود شدین هفتم که پاک شدین نزدیکی داشتین این خیلی قبل تر از تخمک گذاری تون بوده. بنابراین روز تخمک گذاری رو پیدا کنید و دو روز قبل و دو روز بعد از تخمک گذاری نزدیکی داشته باشین. البته این روش برای دختردار شدن صد در صد نیست فقط شانس دختر دار شدن رو افزایش میده و شانس بچه دار شدن رو کم میکنه.

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.