جنسیت دختر

سلام .روزتون بخیر. ی پسر ۲۷ماهه دارم قصد دارم برای بارداری اقدام کنم خیلی دوست دارم اینبار صاحب دختر بشم میشه دوستانی که از طریق دکتر و دارو گیاهی و … صاحب دختر شدن راهنمایی کنن. سپاس

رژیم دخترزایی : باید از سه ماه قبل از اولین اقدام رژیم غذایی:
غنی از لبنیات باشد.
افزایش مصرف مواد حاوی کلسیم مثل بادام، سویا، اسفناج، شلغم، ماهی ساردین.
افزایش مصرف مواد حاوی منیزیم مثل جوانه گندم، کاکائو، سویا، گردو، سبزیجات برگ سبز دار، چغندر، گندم سبوس دار، اسفناج و گردو .
افزایش مصرف تخم مرغ و کره ،خامه، ماست و دوغ ، پنیر بدون نمک
انواع دسرهای تهیه شده از شیر و محصولات لبنی
شرینی های بدون نمک
آب
گندم، برنج و ماکارونی
شلغم، تره فرنگی، خیار، تربچه، فلفل سبز، گوجه فرنگی
گردو، بادام و فندق
سیب و گلابی و توت فرنگی برای دخترزایی لازم است.

2 Likes

بله خیلی ممنونم عزیزم. این مطالب رو تو سایت ماماسایت مطالعه کردم ولی بهداشت بهم گفت تخم مرغ اصلا نخورم

با این روش ها شانس دختر دار شدن کمه خیلی رعایت کنین 30 درصد ممکنه دختر بشه. من واسه پسر دار شدن همه کار کردم نشد.

واقعا ؟ منم میخوام رژیم پسر دار شدن بگیرم کاشکی بشه پسردار بشم یه دختر دارم

تعیین جنسیت بیشتر به آقایون مربوطه البته فکر میکنما،اونا هم باید رژیم رو رعایت کنن در کنار خانم

منم باردارم و شوهرم بیشتر از خودم رژیمو رعایت کرد؛تاریخ تخمک گذاری هم رعایت کردیم،جنسیت دلخواه اگه شد میام اینجا میگم نتیجه رو

1 Likes

از چند ماه قبل هر دوتاتون بیشتر چیزای سرد بخورید از دو روز بعد از پاک شدن پریودت شروع کن یک روز در میون ولی روز تخمک گذاریت کاری نکن.بر خلاف پسر دار شدن ک میگن بعد دو روز از پاک شدنت نزدیکی نداشته باش و روز تخمک گذاری نزدیکی کن.مگن محیط واژن رو قلیایی کنی رو دختر دار شدن تاثیر داره ومحیط رو اسیدی کنی رو پسر دار شدن.کمی استرس داشتن تو زمان نزدیکی شانس دختر رو بیشتر میکنه.

سمیراجون کی معلوم میشه بچتون چیه؟؟

اشتباه گفتین برای دختردارشدن محیط باید اسیدی باشه 20دقیقه قبل از رابطه واژنتونو با ی لیوان آب و ی قاشق چایخوری سرکه حل کنین و با سرنگ ب داخل واژنتون بزنین

1 Likes

بله بلهم اشتباه گرفتم ههههههههههه

من از طريق ماشين حساب تخمك گذاري دانشنامه فرزند دقيقا روزايي كه زده بود دختر انجام دادم كه دخترم شد،ولي عمرش به دنيا نبود ،اينبار ديگه گذاشتم هرچي خدا خواست همون شه

انشااااا هرچه زود تر مامان بشی

مرسي عزيزم دعا كن خدا به منم دختر بده

دختر خیلی خوبه.خدا ب منم دختر داده.انشا ا ا ا ب تو هم بده

1 Likes

نمیدونم تازه یازده هفته هستم😊،من رژیم پسردار شدن یکمی رعایت کردم ؛زیادم پافشاری ندارم جنسیت دلخواه خودم بشه،فقط سالم باشه

1 Likes

اما خیلی کنجکاوم زودتر جنسیتو بدونم

سلام شما موقعی که اون اتفاق افتاد درد یا خونریزی نداشتید؟
من چند روزه درد دارم خیلی نگرانم

سلام من سه روزه هر شب اقدام کردم امروز پریود شدم. بعد اینکه پاک بشم احتمالش هست که باردار باشم

فکر نکنم بگیره.چون پریود همرو میشوره میاره

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.