جنسیت جنین چند هفته مشخص میشه؟؟

سلام دوستان من سه شنبه رفتم سونو غربالگری ۱۳ هفته رو دارم تموم میکنم اما جنسیت بچم مشخص نبود چند هفتگی باید برم سونو برا جنسیتش؟؟

همه میگن چون مشخص نبود شاید دختر باشه یعنی دختره؟؟

تو ۱۴ هفتگی مشخص میشه ولی اگه بخوای دقیق باشه تو هفته ۱۶ تا ۱۹ بهتر مشخص میشه

ن فدات تو۱۸ هفته ۱۹ هفته مشخص میشه الان چون خیلی کوچک تو ۱۲ یا ۱۳ هفته جفت الاتشون مثل هم هستن ولی ۱۸ و۱۹ هفته معلوم میشه

من تو پونزده هفته سونو داشتم مشخص نشد توهفته هاي بالاتر صددرصد ديده ميشه و خطاش كمتر

منم ۱۲ هفته رفتم نشون نداد ولی دکتر سونو گرافی گفت ۱۸ و۱۹هفته نشون میده جنسیت بچه رو چون من خیلی دوست داشتم بدونم چیه

خخخ اگه کلا خودشو برنگردونه هم مشخص میشه

بعضي جاها ك دستگاهاشون خيلي قوي مشخص ميشه ولي بازم اونا ميگن صد در صد نيست تا هفته هاي هجده و نوزده

من16هفته بهم گفتن دختره

ارغوان جان شما سرويكستون تو غربالگري اول چند بود ؟

بازهم مشخص نمیشه ابجی چون میگه الات تناسلی جفت شون شبهات هم دارن

آخه خواهر من ۴ ماهش بود رفت سونو گفتن بچه برنمیگرده جنسیتشو بگیم

خودشو جمع کرده بود

1 Likes

به من گفتن سه بعدی نشون میده ازدکترپرسیدم سونو سه بعدی واسه ام انجام بده تا جنسیت نشون بد بعدش گفت سونو سه بعدی چون داغ میکنه بچه رو میسوزنه وازبین می بره گفت هیچ وقت این کار نکن واسه زود فهمیدن جنسیت بچه ای سالم سالم ازبین ببری گفت صبرکن تا هفته ۱۸و۱۹هفته

1 Likes

مال من جمع کرد بود گفت برو مانجو بخور و شیرینی راه برو زیاد وقتی دوباره برگشتم ن بیدار بود :wink::kissing: دورش بگردم

1 Likes

منم ک رفتم غربالگری کلا ب پشت بود بعد گفت برو شیرینی بخور قدم بزن بیا ده بار رفتم و اومدم یکم میچرخید اما تا میخواست کارشو شروع کنه باز میچرخید ب پشت دکتره اینقد عصبانی میشد میگفت این دیگه شورشو دراورده ههه

1 Likes

خخخخخ دکتر سرکار گذاشته بود فسقلی

2 Likes

آره بخدا اما دکتره خیلی عصبانی شد دیگه جواب سوالامو نمیداد

وا عصبانی شدن نداره خب نمیخواست بچرخه .معرفیش میکردی پیش یه دکتر اعصاب

2 Likes

آجی دکتره اینقد ضربه زد ب شکمم اشکالی نداره ؟؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.