جنسیت این جنین رو میگید

اره دقیقا راس ۴۰ روز.اما دکار گفت تا دوماه و نیم سه ماه هم داریم.چون اندومتر باید ضخیم شه تا ریزش کنه.من جلوگیری نکردم بااینکه ۳ ماه گفت استراحت کن.اما نشدم

1 Likes

من جلو گیری طبیعی میکنم
دوست ندارم تا سه ماه اقدام کنم بعد سه ماه انشالله اقدام میکنم الانم لحظه شماری میکنم پریود بشم میترسم ی وقت دوباره باردار شده باشم :no_mouth::pensive::pensive::sweat::sweat:
راستی اصلاح سبک زندگی کردی ابجی؟خیلی خوبه هااا

1 Likes

خیلی خیلی رعایت میکنم دیگه توکل بخدا.حامله نیستی نگران نباش.این استرس نمیذاره پری بشی.من بعد سقط و قبل پری کیت گذاشته بودم و فهمیدم تخمک ازاد نکردم.البته اگر بهش اعتمادی باشه ولی بعد پری قشنگ نیمه ی ماه تخمک داشتم نگرانی بدتر میشه برات عزیزم.خدا به هممون کمک کنه

1 Likes

خداروشکر
میخوام سه ماه رعایت کنم
آبجی شرمنده خیلی سوال میکنم میشه بگی چ کارا میکنی چی می خوری چی نمی‌خوری ؟برا اصلاح سبک؟ی توضیح بهم میدی چ کارا میکنی؟

1 Likes

نه بابا چه حرفیه.شیرینی جات قندی جات رو حذف کردم سبزیجات رو گنجوندم.به شوهرم قهوه میدم سعی میکنم ظهرتا ۱ ناهار رو خورده باشیم و سر شب یه لقمه ای چیزی بشه شام.صبحها ناشتا یه لیوان اب ولرم میخوریم.گرمیجات مخصوصا خرما رو خیلی تو برناممون گذاشتم.سعی میکنم یه کوچولو هم شده پیاده روی کنم هرشب یا در طول روز یه چیزایی تو سررسید مینویسم و سعی میکنم احساست منفیمو با نوشتن خالی کنم .اینا کارهای روزمرمه.هی تمرین میکنم شگر کنم میگن انرژیش برمیگرده.و ازین قبیل کارها که عادتم نبود

1 Likes

انشالله ب زودی گپ بارداریت ببینم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

قربونت خانومی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.