جن، لولو، یوهاهاها عزیزان باردار و کسانی که می ترسن این گپ رو نخونن لطفا

سلام،

کیا تا حالا لولو خورخوره، جن، دراکولا، آل، روح،… دیدن؟

تعریف کنید بترسیم

من
ولی تعریف نمیکنم چون خودم اذیت میشم

بگو دیگه :upside_down_face:

1 Likes

خیل هیجان انگیز شد بگین لطفا :grin::pray:

2 Likes

یبار تعریف کردم برا دوستان

ولی اذیت میشم یعنی اذیتم میکنن
اگه تونستم سر ی فرصت مناسب تعریف میکنم

1 Likes

آهااان پس ولش کن :cold_sweat::cold_sweat::scream::fearful:

من یه بار بختک افتاده بود روم بعدش یه خانم لباس سفید با موهای باز و پریشان بالا سرم داشت پامو میکشید بعددش بعد کلی ترس و تلاش برای بلند شدن با یه جیغ کوتاه بلند شدم ولی پام تا چند مدت درد میکرد .بعضی وقتا هم شده که تو خواب تو گوشم حرف میزنن دقیق کنار گوشم .

2 Likes

یعنی پاتونو آورده بود بالا داشت میکشید؟ یا پایین پاتون بود داشت می کشید

1 Likes

من پام بالا بود و خم بود و رو به بالا دراز کشیده بودم اونم کنار پام ایستاده بود و گرفته بودش

2 Likes

هر وقت رو به بالا دراز می کشیدم بختک می افتاد روم الان اصلا رو به بالا نمی خوام حتی اگه از دو بغل خسته شده باشم .چون بختک یه حالت خیلی بده همه چی رو می بینی و نمیتونی هیچ حرکتی انجام بدی

2 Likes

اکثر این قضیه ها ریشه روانی داره وقریب به اتفاقش ربطی به جن و اینا نداره… همین بختک که شما میگی یه نوع اسپاسم عضلانی عصبیه که به خاطر استرس و سردی که غالب بدن میشه بیشتر اتفاق میفته… شما قبل از خوابت یه شربت گلاب دررست کن بخور یا نه یکم گلاب بریز روی دستمال یا پنبه جلو بینی ات بزار تا بخوابی… چند شب امتحان کن میبینی چقدر راحت حتی رو به بالا میتونی بخوابی…

4 Likes

من منکر عدم وجود جن و اینا نمی شما الان نیاین لهم کنید ولی بختک وجود نداره …جریان بختک مثل آل می مونه ، سمت ما قدیما می گفتن زن زائو رو تا چهل روز تنهاش نزارین آل میاد سراغش… اگه یکم دقت کنید میبینید کلا زنها بعد زایمان به شدت دچار ضعف و کم خونی میشن و همین موجبات توهم و ترس رو توی اونا بیشتر می کنه… پس وقتی آدم سالم هم تنهاس توهم بهش دست میده چه رسد به خانومی که زائوس و کلی هم ضعف داره… این نظر منه…

4 Likes

موافقم

2 Likes

الان که این اتفاق برام نمی افته وقتی خونه مامانم بودم اینطوری بود .دیگه شبا آیت الکرسی میخوندم و میخوابیدم

اتفاقا اینجا تنهام همش خونه مامانم شلوغ بود .بیشتر بخاطر ترس این اتفاقا می افته من قبلا که میترسیدم هی بختک می افتاد روم الان که قوی شدم و نمی ترسم هیچ مشکلی برام پیش نمیاد

2 Likes

منم زیاداعتقاد ندارم ولی یبار به چشم دیدم…
بابای من باچن تا همکاراش یه شب رفته بودن بالای کوه یه جای تفریحی بعد چندتاعکس هم باهم گرفته بودن بعد که اومدن خونه داشتن به عکساشون نگاه میکردن که دیدن پشت سرشون یه صورت خیلی وحشتناک هس عکسشم داشتم ولی متاسفانه دوماه پیش گوشیمو عوض کردم الان عکسو ندارم

خلاصه همشون حالت روانی پیداکرده بودن باورشون نمیشد میگن هیچکس اونجا که ما نشسته بودیم نبوده

1 Likes

اتفاقا به منم همچین عکسی نشون دادن که تو شب کنار یه نخل گرفته بودن و بعدش کنار نخل از یه سمتش ینفر ایستاده بود لباس سیاه و بالای نخلم باز یه نفر دیگه بود .من راستش باورم نشد اونایی که عکس گرفته بودن خیلی ترسیده بودن واسه همین شب رفتیم کنار همون نخل و نگاه کردیم ببینیم چیزی هست یا نه که من دیدم اون آدمی که کنار نخل تو عکسه افتاده بود فقط سایه نخل بود که تو عکس با چراغ گرفته شده اونطوری در کل دیدم همش سایه بود که با فلش گوشی یکم تغییر کرده بود

و هیچ چیز عجیبی اونجا نبود

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.