جلو انداختن تاریخ پریود

من ماه پیش۲۹ پریود شدم این ماه جلو انداختم ۲۳ پریود شدم و الان هنوز که دومه هنوز پریودم هستم یعنی ده که پریودم میگن تخمک گذاری تو ۸،۱۰،۱۲،۱۴،۱۶،۱۸ اتفاق می افته من فردا که روز یازدهممه روز هفتم حساب کنم یا روز یازدهم آیا من تخمک گذاری میکنم پریودیم طولانی بوده؟

سلام
عزيزم تخمك گذاري از روز دوازدهم سيزدهم پريودي به بعد انجام ميشه نه هشتم
اگه دوره سيكلت اينماه طولانيترشده هم شايد دليل ديكه اي داره وربطي به اين نداره كه تخمك ازاد نكني
ميتوني از كيت تخمك گذاري استفاده كني
محاسبه روزهارو هم از روز اول قاعدگيت بشمار

1 Likes

ممنونم از جوابت کیت تا به حال استفاده نکردم

1 Likes

کسی میتونه با مامی گپ روز تخمک گذاریمو محاسبه کنه ممنون میشم کسی کمکم کنه من انجام دادم متوجه نشدم

عزیزم با ماشین حساب زیر می تونید محاسبه کنید
https://farzand.net/ovulation-calculator-irregular-period
اگر نمی تونین بگین من حساب کنم
روز اول قاعدگی های سه دوره قبل رو بفرمایید

1 Likes

شهریور۲۳پریود شدم مهر پریود نشدم پروژسترون زدم ۲۹آبان پریود شدم این ماه جلو انداختم ۲۳ آذر پریود شدم ۲دی پاک شدم

ممنون میشم اگه زحمتی نیست حساب کنید بازم ببخشید :pensive::pensive::pensive::pensive:

عزیزم قاعدگی شما خیلی نامنظمه و نمیشه حساب کرد تخمک گذاری تون کی اتفاق می افته
برای آگاهی از تخمک گذاری تون می تونید از کیت تخمک گذاری یا سونوگرافی سریالی استفاده کنید
اگر پلی کیستیک ندارید یا از داروهای محرک تخمک گذاری استفاده نکردید می تونید از کیت استفاده کنید

1 Likes

آره منم همچین مشکلی دارم :woman_facepalming:

فقط می خوام بدونم که امروز روز یازدهمم حساب کنم یا روز هفتمم

روز چندم تخمک گذاریمه

یعنی منظورم این چند روز احتمال تخمک گذاریه

از روز شروع خونریزی تون باید بشمارید عزیزم یعنی از همون 23 آذر

عرض کردم عزیزم نمیشه حساب کرد باید از یک هفته بعد از پاک شدن تون هر روز از کیت استفاده کنید

خوب اگه دیروز که روز دهمم بود تخمکم آزاد شده باشه :pensive::pensive::pensive::pensive:آخه هنوز میترسم پریود شم باید دو روز از پریودیم بگذره والا باز باز میشه

منظورم همه خانما کدوم روزا تخمک گذاری میکنن؟

سحر جون بعداز پاک شدنت یک شب درمیون نزدیکی داشته باش،زیاد فکرش نکن که استرس بگیری که میشه یا نمیشه،منم توی اقدام بودم عقب و جلو مینداختم

ممنون ازت عزیزم خوب میشه فکر نکرد با این جاری که دارم

تو هم عقب مینداختی؟

آره منم توی اقدام دو روز عقب یا جلو میشدم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.