جلوی موهام خود به خود کوتاه شدن

سلام دوستان موهای من یکدست و صاف هستن اما چندماه هست که جلو موهام‌خیلی کوتاه شدن نمیدونم چرانسبت به موهای دیگه ام‌کوتاه ترند اندازه دو بند انگشت شدن.خیلی نگرانم لطفا کمکم کنید

عزیزم احتمالا پایین موهاتون یا بخاطر رنگ اسیب دیده یا موخوره داره که وقتی موهاتونو برس میکشین از قسمتی که موخوره گرفته یا اسیب دیده س موها کنده میشه و خود به خود کوتاه میشه. حتما قبل برس کشیدن از سرم مو استفاده کن موهات چرب تر میشه و اون خشکی رو نداره که باعث کنده شدن موها بشه تقویت کن موهاتو حتما

سرم مو میزنم همیشه.اخه فقط جلو موهام هست انگار موهامو خودم کوتاه کردم یعنی اینقد کوتاه شدن که قشنگ دیده میشه

معمولا جلوی موها چون بیشتر از زیر روسری بیرون و در معرض گرد و غباره زودتر موخوره میگیره و اسیب میبینه منم موهام همینجوری انقد خشک و اسیب دیدس خودش خود به خود کوتاه میشه که شوهرم فک میکنه خودم چون بلدم کوتاه میکنم. اون تا زمانی ک موت کوتاه نشه فایده نداره و خودش کم کم خورد میشه و کوتاه میشه وقتی برس میکشی دقت کنی میبینی تیکه های خورد شده ی موهاتو

انتهای موهام یکم موخوره داره ولی ریشه و جلو موهام ندارن واسه همین خیلی نگران شدم .از وقتی سرم‌مو‌میزنم اینجوری شد موهام‌ولی درعوض موخوره هام خوب شدن

روغن نارگیلم استفاده کن خیلی خوبه واسه مو

مرسی عزیزم😘چشم حتما امتحانش میکنم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.