جلوگیری از بارداری

سلام، دوستان ما خیلی وقت این کارارو نداریم :rofl: و اگرم داشته باشیم از کاندوم استفاده می‌کنیم که خیلی چندشه :neutral_face: و البته گرون :neutral_face: والا من از هر کس میپرسم میگه استفاده نمیکنن… چجوریه پس :thinking: چیکار میکنن :expressionless: می‌دونم روشهای مختلفش چیه، توضیح می‌خوام. قشنگ توضیح بدید ببینم جریان چیه، قرص می‌خورید یعنی؟! اون که خیلی ناجوره. راه بدون قرصش چیه‌، اون روش طبیعی که میگن هم خب با پیشاب احتمال بارداری هست که. بگید ببینم جریان چیه :open_mouth:

منم سه سال طبیعی جلو گیری کردم،اتفاقی هم نیافتاد،هرچند شش سال بعد ازاون دیگه جلوگیری ندارم،ولی بازم اتفاقی نیافتاد ،چی گفتم :joy::joy::joy::joy::joy:

2 Likes

خخخخ
همش اتفاقی نمیوفته که

2 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

خوبی آزاده،ستیا خانم چطوره

1 Likes

خوبم شکر
امروز رفتم بخیمو کشیدم
سیتارو بردم شنوایی سنجی
الان دارم برمیگردم خونه

1 Likes

آقا چرا هیچکس نمیاد این گپو ریپلای کنه

عزیزم من از دستگاه استفاده میکردم خیلی هم راضی بودم
راههای دیگه میتونی آمپول بزنی یا قرص بخوری که امپولو قرص هردو هورمونن ولی دستگاه از همه بهتره

اخه الان آ یو دی که فکر نکنم برای شما بذارن
باید قرص بخورین.یا کاندوم

1 Likes

نه من بارداری نداشتم قبلا اینا نمیشه

قرص میگن خوب نیست، یه تاریخی نیست که آدم باردار نشه؟؟

اگه اقدام کنی برای بارداری دیگه باردار نمیشی :joy::joy: حتی روز تخمک گذاری

عزیزم کاندوم به جز جلوگیری از حاملگی از بیماری های دیگه هم شمارو ایمن میکنه پس بهتره استفاده کنین

من از این روش دوسال استفاده کردم
البته تاریخ پریودام منظم بود.
وگرنه نمیشه از این روش استفاده کرد.
تو ماه 7 تا 10 روز امکان بارداری هست که اون روزا جلوگیری کنید

1 Likes

اگه بارداری نداشتی که همون قرص و کاندوم فقط میشه، خب کاندومو سعی کن یه جور باهاش کنار بیای :joy::joy::joy: یا فقط از کاندوم تو روزای نزدیک تخمک گذاری استفاده کن بقیه ش طبیعی جلوگیری کن

1 Likes

کاندم کوجاش چندشه والا هم بهداشتیه هم عوارضی نداره من کلا راضیم

2 Likes

:joy::joy::joy::joy:

1 Likes

خب وقتی می‌دونیم بیماری نداره چی :thinking:

از کجا می دونی شاید مثلا یه عفونتی چیزی پیش بیاد ولی بی خبر باشید یعنی علائمی نداشته باشه

1 Likes

خیلی سخته آخه :persevere: آدمو اذیت میکنه
همه حس رو از بین میبره
تاخیر میندازه واس آقا :woman_facepalming:t2:
من اصلا نمیتونم کنار بیام باهاش :expressionless:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.